Home Newsy Netflix: Donald Trump jak Darth Vader? Powstanie serial Space Force od twórcy The Office

Netflix: Donald Trump jak Darth Vader? Powstanie serial Space Force od twórcy The Office

Netflix: Donald Trump jak Darth Vader? Powstanie serial Space Force od twórcy The Office

Właściwie całe Hollywood drwi z postaci Donalda Trumpa oraz decyzji, które podejmuje obecny prezydent Stanów Zjednoczonych. Netflix już wkrótce połączy siły z twórcą serialu The Office. Powstanie komediowy serial Space Force, inspirowany wypowiedzią Trumpa o kosmicznych siłach zbrojnych.

Family Guy, South Park, Simpsonowie (16 lat przed faktycznym dojściem Trumpa do władzy) – niemal każdy satyryczny serial podejmuje obecnie temat rządów prezydenta Stanów Zjednoczonych. Powstała specjalna animacja dla dorosłych Prezydent z kreskówki, wytykający kolejne irracjonalne wypowiedzi i postępowania najważniejszego polityka w USA. Nawet Peter Griffin – bohater Family Guya – stwierdził w jedenastym odcinku 17. sezonu, że nie chce być jak „Trump Guy”, dlatego przestanie naśmiewać się z homoseksualistów. Teraz Netflix obrał sobie na cel czerwcową dyrektywę Donalda Trumpa, która pochodzi co najmniej z odległej galaktyki.

Space Force – Netflix połączy siły z twórcami The Office

W czerwcu 2018 roku Donald Trump stwierdził, że zamierza powołać Space Force (dosłownie: „Kosmiczne Siły Zbrojne”) jako szóstą odnogę amerykańskiego wojska. Czym zajmowałyby się podobne służby specjalne? Najpewniej broniłyby Stany Zjednoczone przed najazdem Sithów albo podobnym zagrożeniem z kosmosu. Jak powszechnie wiadomo (zwłaszcza z licznych tytułów kina rozrywkowego), UFO najczęściej ląduje właśnie na terytorium USA. Faceci W Czerni w amerykańskiej armii są definitywnie niezbędni.

Szerzej na postawione przeze mnie pytanie spróbuje odpowiedzieć Netflix we współpracy z twórcami The Office – Stevem Carellem oraz Gregiem Danielsem. Powstanie komediowy serial, zatytułowany Space Force.

Space Force – teaser:

Space Force – obsada

Szczegóły projektu pozostają nieznane. W głównej roli obsadzony został Steve Carell. Na stanowisku showrunnera Space Force zasiądzie Greg Daniels. Szykuje się jazda bez trzymanki, prowadząca przez kręgi amerykańskiej polityki do samych gwiazd!

Data premiery Space Force pozostaje nieznana. Jeśli już dziś pragniecie przeżyć nieziemską przygodę na platformie Netflix, odsyłam do Zagubionych w kosmosie albo Final Space.

ZOBACZ TAKŻE: Joker czyta życzenia Donalda Trumpa. Ależ to brzmi!