Home Newsy Niecodzienne prośby fanów Maisie Williams. Gwiazda Gry o tron zaskoczyła Toma Hanksa!

Niecodzienne prośby fanów Maisie Williams. Gwiazda Gry o tron zaskoczyła Toma Hanksa!

Niecodzienne prośby fanów Maisie Williams. Gwiazda Gry o tron zaskoczyła Toma Hanksa!

Maisie Williams, czyli serialowa Arya Stark z Gry o tron wystąpiła niedawno w programie rozrywkowym The Graham Norton Show. Została poproszona o wykonanie niecodziennego zadania. Reakcja siedzącego obok Toma Hanksa? Bezcenna!

 Niecodziennie prośby fanów

Gwiazda Gry o tron przyznała, że często fani zaczepiają ją na ulicy i pytają nie tylko o to, jak się serial zakończy, ale proszą o dość nietypowe zadanie. Uwielbiają, gdy Maisie Williams w charakterystyczny sposób wymawia imiona osób, które Arya Stark posiada na swojej liście śmierci.

Zaskoczyła samego Toma Hanksa

Prowadzący show Graham Norton od razu poprosił, by aktorka (w tle przygrywała dramatyczna muzyka) zrobiła to również dla niego i widzów. Ta rzecz jasna dodała co nieco od siebie. Tom Hanks nie spodziewał się takiego obrotu spraw.Żarty gwiazd Gry o tron

Aktorzy Gry o tron mają do siebie wiele dystansu i lubią żartować. Jakiś czas temu Jason Momoa wypowiedział kilka słów w języku Dothraki do Hugh Granta. Jednak najbardziej makabryczny żart zaserwował Kit Harrington swojej narzeczonej.

Co oglądać zamiast Gry o tron?

A tymczasem, w ramach oczekiwania na finałowy sezon Gry o tron (premiera dopiero w 2019 roku) polecamy inny ciekawy serial, który może być dobrym zastępnikiem w tym roku.

ZOBACZ TAKŻE: Korona królów PRAWIE jak Gra o tron. Ten zwiastun rozbawi Was do łez