Home Newsy Mało Wam SF? Już niedługo zobaczymy nowy film twórcy Moon. Premiera na Netflixie

Mało Wam SF? Już niedługo zobaczymy nowy film twórcy Moon. Premiera na Netflixie

Mało Wam SF? Już niedługo zobaczymy nowy film twórcy Moon. Premiera na Netflixie

Już niedługo w serwisie Netflix pojawi się nowy film science fiction w reżyserii Duncana Jonesa zatytułowany Mute.

O czym będzie film Mute?

Film Mute rozgrywać się będzie w niedalekiej przyszłości w Berlinie. Głównym bohaterem będzie Leo – głuchoniemy barman. Jego dziewczyna znika w tajemniczych okolicznościach. W trakcie swoich poszukiwań, bohater natrafia na tajną organizację, którą rządzi dwóch przemądrzałych amerykańskich chirurgów. Jaki mają związek z zaginioną kobietą?

Kiedy premiera?

Netflix nie podał oficjalnej premiery, ale przypadkiem na twiterze wygadał się sam reżyser. Jeden z fanów zapytał, kiedy w końcu zobaczymy film, zaś Duncan Jones napisał, że w następnym miesiącu (czyli w lutym). Dodał, że wszystkie sprawy związane z montażem i efektami specjalnymi są gotowe. Aktualnie trwają prace związane z przystosowaniem filmu do różnych regionów (tworzone są napisy i odpowiednie ścieżki dźwiękowe dla danych krajów).

O tym filmie może być głośno!

Zwiastunu wciąż nie ma, ale jak to często bywa w przypadku Netflixa – zapewne pojawi się krótko przed premierą. Dostępne są jedynie zdjęcia, które ociekają cyberpunkowym klimatem. W obsadzie zobaczymy takich aktorów jak Alexander Skarsgard, Paul Rudd, Justin Theroux i Seyneb Saleh. To może być czarny koń tego roku!

Netflix – raj dla fanów science fiction

Mamy dopiero początek roku, a Netflix bardzo mocno rozpieszcza fanów science fiction. Już 2 lutego pojawi się cyberpunkowy serial Altered Carbon. Spekuluje się, że w serwisie zobaczymy także nowy film twórcy głośnej Ex Machiny – Anihilację z główną rolą Natalie Portman. A to wszystko w I kwartale tego roku! Na co czekacie najbardziej?

ZOBACZ TAKŻE: Nowe seriale science fiction 2018. Co warto zobaczyć?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *