Home Newsy Będzie nowy Pitbull. Dwie świetne informacje: bez Vegi i z Dorocińskim!

Będzie nowy Pitbull. Dwie świetne informacje: bez Vegi i z Dorocińskim!

Będzie nowy Pitbull. Dwie świetne informacje: bez Vegi i z Dorocińskim!

Marcin Dorociński na swoim oficjalnym fanpage’u ogłosił, że zagra w kolejnej części Pitbulla. Nie będzie jej jednak reżyserował Patryk Vega (twórca wcześniej nie dogadał się z producentami), lecz Władysław Pasikowski.

W taki sposób Marcin Dorociński ujawnił informację o występie w filmie Pitbull. Ostatni pies:

„Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna… „

To naszym zdaniem świetna wiadomość – nie dość, że Władysław Pasikowski świetnie czuje gatunek, to jeszcze udało mu się namówić na powrót odtwórcę głównej roli z oryginalnej serii, Marcina Dorocińskiego, niezapomnianego Despero.

Fakes Forge stworzył już nawet naprawdę niezły plakat imitujący oficjalny:

Pitbull nowy film Marcin Dorociński

Patryk Vega niestety ostatnimi czasy prezentuje coraz bardziej mizerny poziom – o ile czuć w jego produkcjach, że odwalił kawał dobrej roboty pod względem researchu, a także potrafi całość dynamicznie montować, to już niekoniecznie dobrze mu idą sprawy związane ze scenariuszem i tempem całej historii. Szczególnie było to czuć w filmie Pitbull. Niebezpieczne kobiety, gdzie cały film wręcz składał się z oderwanych od siebie scen. Więcej pisaliśmy w naszej recenzji.
Wciąż polecamy oryginalny serial, o którego wyższości nad ostatnimi filmami Vegi pisaliśmy tutaj. Tak – stary Pitbull wciąż kopie tyłek nowej serii, ale mamy nadzieję, że Pitbull. Ostatni pies okaże się powrotem na dobre tory.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze polskie seriale gangsterskie

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *