Home Newsy Tęsknicie za Narcos? Spokojnie, Netflix szykuje dla Was nowy serial. To będzie BOMBA

Tęsknicie za Narcos? Spokojnie, Netflix szykuje dla Was nowy serial. To będzie BOMBA

Tęsknicie za Narcos? Spokojnie, Netflix szykuje dla Was nowy serial. To będzie BOMBA

Mało Wam Narcos? Przygotujcie się na nowy serial Netflixa osnuty w podobnej tematyce – The Mechanism. Za serial odpowiada specjalista od tych klimatów!

Dlaczego warto zainteresować się The Mechanist?

Za reżyserię odpowiada Jose Padilha, który wpierw zasłynął głośnymi dwiema częściami serii Elitarni przedstawiające kulisy pracy specjalnej jednostki policyjnej BOPE w Rio De Janerio. Twórca ten także aktywnie uczestniczy w realizacji słynnego już Narcos, którego przedstawiać nie trzeba. The Mechanism to powrót do Brazylii, skąd reżyser się wywodzi.

O czym będzie The Mechanism?

Serial będzie inspirowany głośnym śledztwem w sprawie domniemanej korupcji w prywatnych i państwowych brazylijskich firmach budowlanych i paliwowych. Mafia, pranie brudnych pieniędzy, zabawa w kotka i myszkę z policją, a to wszystko podlane gorącym latynoamerykańskim klimatem.Jose Padilha zasłynął z tego, że w naturalistyczny sposób przedstawia tamtejszą kulturę. Mało kto potrafi tak ze sobą zestawić bogactwo tamtych rejonów ze slumsami. Bardzo czekamy i jesteśmy pewni, że serial świetnie się obejrzy nie tylko w Brazylii, ale na całym świecie.

Kiedy premiera?

Pierwszy sezon The Mechanism będzie składał się z ośmiu odcinków i swoją premierę będzie miał 23 marca w serwisie Netflix.

Zdjęcie z serialu The Mechanism
Fot. Netflix
Zdjęcie z serialu The Mechanism
Fot. Netflix
Zdjęcie z serialu The Mechanism
Fot. Netflix
ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze seriale – Netflix. Co warto obejrzeć?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *