Home Newsy O czym będzie nowy Predator? Ten opis fabuły nie brzmi zachęcająco…

O czym będzie nowy Predator? Ten opis fabuły nie brzmi zachęcająco…

O czym będzie nowy Predator? Ten opis fabuły nie brzmi zachęcająco…

Jeden z aktorów, którego zobaczymy w filmie The Predator, wyjawił o czym całość będzie. Uwaga – czytacie na własną odpowiedzialność.

Thomas Jane znany z serialu The Expanse, gra w The Predator jedną z głównych ról. W udzielonym wywiadzie wyjawił nieco szczegółów fabularnych. Co zobaczymy w filmie?

Jaki będzie klimat filmu The Predator?

Aktor porównał całość do Drużyny A i przyznał, że całość to petarda. Jest świetny reżyser oraz obsada, która znakomicie rozumie czarny humor, zaś on sam świetnie się bawił na planie. Na pytanie, czy całość nie będzie utrzymana w zbyt lekkim i radosnym tonie odpowiedział, że fani mogą być spokojni – w końcu mówimy o kultowym Predatorze.

O czym będzie The Predator?

Fabuła ma się skupić na żołnierzu, który jest świadkiem lądowania statku Predatorów na przedmieściach amerykańskiego miasteczka. Rząd jednak nie chce, by informacja ta wyszła na jaw i postanawia zlikwidować wojaka oraz jego całą jednostkę. Ci jednak wychodzą z opałów i wraz z mieszkańcami rozpoczynają partyzancką walkę zarówno z kosmicznymi łowcami jak i rządowymi zabójcami.

Co sądzicie o fabule The Predator?

Musimy przyznać, że jesteśmy nieco skonsternowani. Z jednej strony – nie brzmi to tak źle, ale z drugiej strony boimy się, że całość będzie po prostu zwykłym akcyjniakiem bez polotu. Nie chcemy być złymi prorokami, ale niebezpiecznie to przypomina Aliens vs Predator 2, które było jednym z największych niewypałów jeśli chodzi o kultowe monstra z kosmosu. Jak Wam się podoba ta krótka zajawka?

Na ten moment – kiepska promocja

Dotychczasowe materiały promocyjne nie zachęcają. Ostatnio pojawił się dość kiepski pierwszy plakat, zaś wcześniejsze zdjęcia głównych bohaterów wyglądały dość średnio w porównaniu do ekipy z pierwszej części. O poziomie filmu przekonamy się w wakacje w przyszłym roku. Premiera The Predator 3 sierpnia 2018 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Predator: to już 30 lat! Tego mogłeś nie wiedzieć o kultowym filmie SF

  • Adam Puk

    Dla autora Gwatemala to obca planeta? Dobrze wiedzieć:]