Home Newsy Oto najdziwniejsza parodia Avengers: Wojny bez granic. Czego tam nie ma!

Oto najdziwniejsza parodia Avengers: Wojny bez granic. Czego tam nie ma!

Oto najdziwniejsza parodia Avengers: Wojny bez granic. Czego tam nie ma!

Internet po brzegi wypełniony jest niezliczoną ilością memów i – mniej lub bardziej – zabawnych przeróbek. Niektóre z nich bawią, inne żenują – istnieje również trzecia kategoria, szatkująca myśli i zaburzająca poprawne funkcjonowanie mózgu. To właśnie do ostatniej z nich zakwalifikował zmodyfikowany zwiastun Avengers: Wojna bez granic.

Nadchodzące widowisko dumnie ogłaszane jest jako spektakularne zwieńczenie 10 lat kinowego uniwersum Marvela. W Avenges: Wojna bez granic pojawią się wszystkie postacie, znane z 17 filmów o superbohaterach, wchodzące w skład MCU. Sama fabuła skupi się na groźnym kosmicie Thanosie, który przybywa na Ziemię, by zdobyć wszystkie Kamienie Nieskończoności – w ten sposób posiądzie nieposkromioną moc.

Tytułowa wojna rozegra się w kosmosie (gdzie Strażnicy Galaktyki spotkają Thora), w Wakandzie (ramię ramię do boju ruszy Kapitan Ameryka i Czarna Pantera) oraz w innych częściach świata. Jedno jest pewne – superbohaterowie MCU jeszcze nigdy nie musieli stawić czoła tak potężnemu zagrożeniu.

Gdyby Wonder Woman miała twarz Maczety…

Użytkownik Aldo Jones postanowił stworzyć doskonały, postmodernistyczny kolaż licznych memów oraz analogii do intrygujących zjawisk popkultury. Obok Tommy’ego z The Room pojawiają się zatem Rick i Morty, a Tobey Magnuire w znienawidzonej charakteryzacji emo ze Spider-Mana 3 pociesza Iron Mana oraz epatuje agresją wobec nowego odtwórcy Człowieka-pająka. Jakby tego było mało, Wonder Woman posiada twarz Danny’ego Trejo. Nie mogło również zabraknąć szeregu nawiązań do kinowego uniwersum DC.

Ile filmów czy seriali udało się Wam uchwycić w poniższym materiale? Piszcie w komentarzach!

Zobaczcie sami ten szalony materiał:

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *