Home Newsy Obcy: Przymierze – czy zauważyliście TEN MOMENT w zwiastunie?

Obcy: Przymierze – czy zauważyliście TEN MOMENT w zwiastunie?

Obcy: Przymierze – czy zauważyliście TEN MOMENT w zwiastunie?

Pierwszy zwiastun filmu Obcy: Przymierze zadebiutował. Czy zauważyliście tam nowego Obcego? Neomorf pojawia się na krótki moment!

W zwiastunie pojawia się dobrze znane wszystkim fanom serii i nie tylko, jajo z wyskakującym facehuggerem. Atakuje on jednego członka z załogi. Dla jednych to deja vu, dla innych to piękna scena będąca hołdem dla oryginalnej serii.

Ale to, co nas najbardziej zainteresowało, to fakt, że udało nam się zobaczyć nową formę Obcego. Trzeba się jednak porządnie przypatrzeć, gdyż pojawia się dosłownie na sekundę. Postać Neomorfa widać między 1:33 a 1:35, którą można zobaczyć na poniższych klatkach (aczkolwiek sugerujemy zobaczenie tego w ruchu):
Obcy Neomorf Obcy Neomorf Obcy Neomorf

Jesteśmy niemal pewni, że bohaterka strzela do nowej formy Obcego. Wcześniej wyciekło foto, które pokazuje nam Neomorfa w fazie jeszcze „dziecięcej”.

Jak będzie wyglądać Neomorf, gdy już nieco podrośnie? Po premierze Prometeusza pojawiły się grafiki koncepcyjne, które nie zostały wykorzystane w filmie Ridleya Scotta, jednak obstawiamy, że tym razem są dobrym tropem:

Obcy Neomorf Obcy Neomorf

Oczywiście pojawia się potem również Obcy w scenie pod prysznicem – czy mamy tutaj do czynienia z klasycznym Ksenomorfem czy też Neomorfem? Z wyglądu przypomina zdecydowanie bardziej klasycznego Obcego – wskazuje na to zarówno ogon jak i paszcza.

A jak Wam przypadł do gustu zwiastun nowego Obcego? Czuć klimat czy jednak mamy do czynienia z odgrzewanym kotletem?

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory science fiction