Home Newsy Obcy: Przymierze – właśnie tak POWINIEN wyglądać zwiastun

Obcy: Przymierze – właśnie tak POWINIEN wyglądać zwiastun

Obcy: Przymierze – właśnie tak POWINIEN wyglądać zwiastun

Pierwszy długo wyczekiwany zwiastun filmu Obcy: Przymierze pokazał bardzo wiele, ale też nie spowodował takiego wrażenia, jak kilka lat temu pierwsza zapowiedź Prometeusza. Fani postanowili przemontować całość. Jak wyszło? Zdecydowanie lepiej!

Gdy kilka lat temu pojawił się pierwszy zwiastun Prometeusza, fani byli zachwyceni. Nawiązanie w postaci dźwięku i montażu do pierwszej części Obcego spowodowały, że ludzie z niecierpliwością czekali na film Ridleya Scotta. Co było potem – wszyscy doskonale wiemy. Prometeusz był pełen głupot i nielogiczności scenariuszowych, przez co spotkał się z bardzo dużym hejtem. Co nie zmienia faktu, że zapowiedź była znakomita.

Rosyjscy fani poszli tym samym tropem i przemontowali całość, dodając charakterystyczny niepokojący dźwięk ze zwiastuna Prometeusza. Jak to się prezentuje? WOW – właśnie tak powinien wyglądać zwiastun Obcego: Przymierza. Wtedy byśmy czekali jeszcze mocniej!Musicie sami przyznać, że oryginalny zwiastun filmu Obcy: Przymierze już tak klimatyczny nie jest. Ale można z niego wiele wyciągnąć i potrafi rozpalić wyobraźnię. Premiera filmu w Polsce już 19 maja 2017 roku.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *