Home Newsy Oficjalnie: powstanie serial Władca Pierścieni! Ale to nie wszystko…

Oficjalnie: powstanie serial Władca Pierścieni! Ale to nie wszystko…

Oficjalnie: powstanie serial Władca Pierścieni! Ale to nie wszystko…

To już oficjalne! Powstanie serial Władca Pierścieni. Prawda do ekranizacji nabył Amazon. Ale to nie wszystko!

Kilka dni temu informowaliśmy o plotkach związanych z tym, że może powstać serial na podstawie Władcy Pierścieni J.R.R. Tolkiena, zaś teraz mamy potwierdzenie tej wiadomości od prestiżowego serwisu Variety.

Kto zrealizuje serial Władca Pierścieni?

Zgodnie z doniesieniami, za realizację będzie odpowiadał Amazon. W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać, że studio jest zaszczycone, że będzie mogło współpracować z Tolkien Estate and Trust przy realizowaniu produkcji telewizyjnej i niezmiernie podekscytowane, że zabiorą fanów w zupełnie nowe przygody.

Nie tylko Władca Pierścieni – będą spin-offy?

Co ciekawe, umowa uwzględnia również ewentualne spin-offy serialu Władca Pierścieni. To jednak daleko idące plany i brak na razie dokładnych szczegółów. Wiele będzie zależało od tego, jak zostanie przyjęty pierwszy serial. A gdyby tak wziąć na warsztat historie zawarte w Silmarillionie? Wow, to by było coś!

Czy warto robić serial Władca Pierścieni? A czemu nie!

Na początku do samego pomysłu podchodziliśmy dość sceptycznie, jednak po dłuższym namyśle – jesteśmy za! Liczymy przede wszystkim na to, że zostaną rozwinięte i pokazane wątki, które pominął Peter Jackson w filmach. Być może pojawi się Tom Bombadil? Jedno jest pewne – oczekiwania będą ogromne, ale liczymy że jednak po sukcesie Gry o tron i wielkich oczekiwaniach fanów, otrzymamy wysokobudżetową produkcję serialową godną naszych czasów. Czekamy na pierwsze informacje związane z realizacją i datą premiery.

ZOBACZ TAKŻE: Co robił Viggo Mortensen w przerwie między zdjęciami do Władcy Pierścieni?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *