Home Newsy Once Upon a Time in Hollywood – Margot Robbie na pierwszym zdjęciu z nowego filmu Tarantino

Once Upon a Time in Hollywood – Margot Robbie na pierwszym zdjęciu z nowego filmu Tarantino

Once Upon a Time in Hollywood – Margot Robbie na pierwszym zdjęciu z nowego filmu Tarantino

Margot Robbie zadebiutowała na pierwszym zdjęciu z nowego filmu Quentina Tarantino. Aktorka wcieli się w Once Upon a Time in Hollywood w żonę Romana Polańskiego, Sharon Tate. Jak będzie wyglądała? Zobaczcie sami.

Margot Robbie to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodszego pokolenia. Dała się zauważyć już w 2013 roku, wcielając się w brawurową rolę Naomi Lapaglia w Wilku z Wall Street. Kolejne kastingi do Legionu samobójców oraz Big Short okazały się jeszcze trafniejsze. Ostatecznie, Robbie została nominowana do Oscara i Złotego Globu, za tytułową rolę w filmie Jestem najlepsza. Ja, Tonya. Kolejnym projektem, do którego zaangażowała się aktorka, jest najnowszy film Quentina Tarantino, Once Upon a Time in Hollywood. Widowisko posiada jak dotąd gwiazdorską obsadę: obok drugoplanowej kreacji Margot Robbie w głównych rolach zobaczymy Leonarda DiCaprio oraz Brada Pitta. W filmie ma się pojawić również postać Romana Polańskiego – reżyser i scenarzysta poszukiwał do niej polskiego aktora.

Once Upon a Time in Hollywood – fabuła

Fabuła najnowszego filmu Quentina Tarantino rozgrywa się w 1969 roku w Los Angeles. Głównymi bohaterami filmu są: Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) – niespełniony gwiazdor telewizyjnych westernów, który marzy o karierze na dużym ekranie oraz jego przyjaciel, kaskader i dubler, Cliff Booth (Brad Pitt). Tło wydarzeń stanowią burzliwe lata rewolucji hipisowskiej, w trakcie której przetransformowane hasła i idee dzieci kwiatów zaczęły przybierać maski najstraszniejszych koszmarów. Rick Dalton okaże się sąsiadem Sharon Tate (Margot Robbie), do drzwi której zapuka pewnego razu familia Charlesa Mansona. Film w luźnym stopniu opiera się na faktach.

Wcześniej w sieci zadebiutowało pierwsze oficjalne zdjęcie z udziałem Brada Pitta i Leonardo DiCaprio. Tym razem  zaprezentowano Margot Robbie. Jej strój oraz charakteryzacja wskazują, że wierne oddanie epoki lat 60. XX wieku wyjdzie twórcom wprost perfekcyjnie. Aktorka posiada nawet charakterystyczną fryzurę, którą wszyscy kojarzyli właśnie z Sharon Tate.Margot Robbie w Once Upon a Time in Hollywood:

First look. #OnceUponATimeInHollywood @onceinhollywood

A post shared by @ margotrobbie on

Once Upon a Time in Hollywood – kiedy premiera?

Once Upon a Time in Hollywood jawi się jako intrygujący projekt, zwłaszcza w rękach Quentina Tarantino – naczelnego postmodernisty, w którego żyłach płynie taśma filmowa. Wydaje się, że reżyser i scenarzysta chce w ten sposób złożyć nostalgiczny hołd muzie, która ukształtowała go i stworzyła. Analogiczny w tym kontekście wydaje się tytuł – nie znam szczegółów treści najnowszego widowiska Tarantino, jednak doszukiwałbym tutaj się odniesień do Dawno temu w Ameryce – największego (i ostatniego zresztą) dzieła Sergio Leone. Z drugiej strony w Once Upon a Time in Hollywood pojawią się wszyscy cenieni aktorzy z filmów Quentina Tarantino.

Będzie to pierwszy tytuł twórcy Pulp Fiction wyprodukowany przez Sony. Wcześniej realizacją filmów Quentina Tarantino zajmował się Miramax lub Weinstein Company. Reżyser z wiadomych przyczyn zrezygnował z dalszej współpracy z wytwórniami i ogłosił przetarg na swój projekt. Once Upon a Time in Hollywood trafi na ekrany kin 26 lipca 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Quentin Tarantino nie lubi Netflixa? Chyba za bardzo nie wie o czym mówi…

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *