Home Newsy Once Upon A Time in Hollywood: polski aktor zagra u Tarantino! Oto odtwórca roli Polańskiego

Once Upon A Time in Hollywood: polski aktor zagra u Tarantino! Oto odtwórca roli Polańskiego

Once Upon A Time in Hollywood: polski aktor zagra u Tarantino! Oto odtwórca roli Polańskiego

Polak zagra w najnowszym filmie Quentina Tarantino! Rafał Zawierucha wcieli się w słynnego reżysera, Romana Polańskiego. Wiemy coraz więcej o Once Upon A Time in Hollywood.

Polski aktor w obsadzie Once Upon A Time in Hollywood

W lutym informowaliśmy, że słynny reżyser Pulp Fiction poszukuje Polaka do roli Romana Polańskiego. Pogłoski okazały się prawdą! 32-letni Rafał Zawierucha otrzymał angaż w najnowszym filmie Quentina Tarantino, zatytułowanym Once Upon A Time in Hollywood. Wcześniej aktor grywał drugo- i trzecioplanowe role m.in. w PowidokachMieście 44 oraz 7 rzeczach, których nie wiecie o facetach. To nie pierwszy raz, gdy Tarantino zatrudnił do współpracy aktora z innego kraju. Po brawurowej roli Niemca, Chritopha Waltza, w Bękartach Wojny, wrota kariery w Hollywood stanęły przed nim otworem. Czyżby podobna przyszłość czekała Rafała Zawieruchę?

Kto oprócz Rafała Zawieruchy w obsadzie filmu Quentina Tarantino?

Ostatnimi czasy coraz więcej słynnych nazwisk dołącza do obsady Once Upon A Time in Hollywood. W filmie ujrzymy m.in. Danny’ego Stronga oraz Sydney Sweeney, znaną z serialu Opowieści podręcznej. Wiadomo również, że gwiazdor Inhumans, Mike Moh, wcieli się w legendę kina kung-fu, Bruce’a Lee. To nie wszystko, ostatnio mogliśmy zobaczyć pierwszy fotos z planu, przedstawiający piękną Margot Robbie w roli Sharon Tate. Tragicznie zmarła żona Romana Polańskiego prezentuje się zachwycająco! Również odtwórca roli jej męża, Rafał Zawierucha, znakomicie pasuje do granej postaci.

Fabuła Once Upon A Time in Hollywood osadzona została w burzliwym roku 1969. Tytuł skupi się na gwiazdorze telewizyjnych westernów, który marzy o wielkiej karierze na dużym ekranie. Wcieli się w niego Leonardo DiCaprio. Jego najbliższym przyjacielem będzie kaskader, grany przez Brada Pitta. Dwójka zamieszka w pobliżu rezydencji Romana Polańskiego, gdzie dokona się krwawa masakra, zorganizowana przez „Rodzinę Mansona”.Once Upon Time in Hollywood: kiedy premiera filmu?

Swego czasu Quentin Tarantino zapowiedział, że wyreżyseruje wyłącznie 10 filmów (wedle tej skali, Kill Bill liczony jest jako jeden tytuł). Once Upon A Time in Hollywood będzie dziewiątym widowiskiem w jego karierze. Oznacza to, że już wkrótce słynny reżyser zakończy swoją przygodę na dużym ekranie. Nie przeszkodzi mu to prawdopodobnie angażować się w inne projekty. Tarantino jest m.in. pomysłodawcą scenariusza do najnowszej odsłony Star Trek.

Once Upon Time in Hollywood trafi na ekrany kin w sierpniu 2019 roku – dokładnie 50 lat po śmierci Sharon Tate.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Quentin Tarantino nie lubi Netflixa? Chyba za bardzo nie wie o czym mówi…

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *