Home Newsy Opowieść podręcznej – 2. sezon przerazi jeszcze bardziej. Pierwsze mocne zdjęcia!

Opowieść podręcznej – 2. sezon przerazi jeszcze bardziej. Pierwsze mocne zdjęcia!

Opowieść podręcznej – 2. sezon przerazi jeszcze bardziej. Pierwsze mocne zdjęcia!

Pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia z 2. sezonu serialu Opowieść podręcznej. Co czeka na bohaterki? Fotki zwiastują mroczne wydarzenia.

Jeden z najgłośniejszych seriali 2017 roku

Opowieść podręcznej to jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat. Wpierw produkcja została nagrodzona prestiżowymi nagrodami Emmy, zaś niedawno obsypana Złotymi Globami. Nie było chyba w minionym 2017 roku serialu tak mocnego i zarazem aktualnego. Co czeka nas w 2. sezonie?

Oficjalne zdjęcia z 2. sezonu

Premiera 2. sezonu Opowieści podręcznej zaplanowana jest na na kwiecień 2018 roku. I wygląda na to, że będzie to powrót niezwykle mroczny. Na poniższych zdjęciach możemy zobaczyć główną bohaterkę skąpaną całą we krwi, tajemniczy pochód kobiet w czarnych strojach z zasłoniętymi twarzami z uwypukloną krwistą czerwienią oraz najprawdopodobniej obóz pracy, gdzie trafiają niewolnicy sprzeciwiający się systemowi. Zero pozytywnych emocji.zdjęcie z 2. sezonu Opowieści podręcznej
Fot. Hulu
zdjęcie z 2. sezonu Opowieści podręcznej
Fot. Hulu
zdjęcie z 2. sezonu Opowieści podręcznej
Fot. Hulu

Na czym skupi się 2. sezon Opowieści podręcznej?

Całość skupi się na losach Offred, która będzie chciała uwolnić swoje przyszłe dziecko od dystopijnego horroru Gileadu. „Gilead jest w tobie” – to ulubione powiedzenie Ciotki Lydii. Offred i reszta postaci będą walczyć przeciwko – bądź podlegać – tej mrocznej prawdzie. Ten oficjalny zarys fabuły jest z jednej strony dość surowy, ale jakże wymowny.

Jak sądzicie, w którym kierunku zmierzą losy Offred? Czy 2. sezon Opowieści podręcznej utrzyma równie wysoki poziom? Czekamy na premierę!

ZOBACZ TAKŻE: Nowe seriale science fiction 2018. Co warto zobaczyć?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *