Home Newsy Oscary 2017 – gdzie oglądać w telewizji i online?

Oscary 2017 – gdzie oglądać w telewizji i online?

Oscary 2017 – gdzie oglądać w telewizji i online?

Gdzie oglądać Oscary 2017? Najważniejsze rozdanie nagród filmowych już w nocy z 26 na 27 lutego! Sprawdźcie, gdzie będziecie mogli zobaczyć online i w telewizji przyznanie Oscarów.

Oscary 2017 w telewizji

Rozdanie Oscarów będzie można zobaczyć w CANAL+. To jedyna telewizja w Polsce, która posiada prawa do transmisji. Galę będzie można oglądać w nocy z 26 na 27 lutego. Dzień później, we wtorek 28 lutego o godzinie 21:00 zostanie przedstawiona skrócona wersja rozdania nagród. Wszystko będzie dostępne za darmo dla dla wszystkich abonentów nc+, abonentów wybranych sieci kablowych oraz w serwisie nc+ GO. Studio Oscarowe w CANAL+ prowadzić będzie Grażyna Torbicka.

Oscary 2017 online

Transmisja z rozdania Oscarów dostępna będzie również na oficjalnej stronie za pośrednictwem streamu. Wydarzenie rozpocznie się około 2.30 nad ranem 27 lutego. Aktualnie w serwisie można znaleźć wiele ciekawostek związanych z Oscarami.

Oscary 2017 – nominowani

Na poniższym zdjęciu możemy zobaczyć większość nominowanych osób do Oscarów 2017. Niestety, na galę nie przyjedzie irański reżyser ze względu na politykę prezydenta USA, Donalda Trumpa.

Oscary 2017 - gdzie oglądać online i w tv

Najwięcej nominacji otrzymały musical La La Land (14 nominacji), obyczajowy Moonlight (8 nominacji) oraz Nowy początek – przedstawiciel ambitnego science fiction (również 8 nominacji). Sprawdźcie pełną listę nominacji do Oscarów 2017. Galę rozdania nagród poprowadzi  Jimmy Kimmel.