Home Newsy Pakt – 2. sezon: gdzie oglądać za darmo i online?

Pakt – 2. sezon: gdzie oglądać za darmo i online?

Pakt – 2. sezon: gdzie oglądać za darmo i online?

Pakt – dzisiaj premiera 2. sezonu. Gdzie można za darmo i online zobaczyć polski serial HBO?

Pakt – o czym jest 2. sezon?

W drugim sezonie Paktu powraca dziennikarz śledczy Piotr Grodecki (Marcin Dorociński), odkrywając skandal seksualny, w który zamieszany jest jeden z ministrów. Z determinacją walczy, aby ujawnić niewygodne szczegóły zdarzenia. Stoi przed nim podwójnie trudne zadanie – odkrycie i ujawnienie prawdy, oraz ochrona wykorzystanej seksualnie młodej ofiary. Jednocześnie na Śląsku dochodzi do tragicznego wypadku w kopalni. Doprowadza to do konfrontacji między przybyłym na miejsce katastrofy premierem (Mariusz Bonaszewski) a silną i pełną ideałów prezydentką Bytomia, Anną Wagner (Magdalena Popławska). Od tego momentu zaczyna się medialna walka o to, czyja wersja zdarzeń jest prawdziwa. Splot wypadków destabilizuje sytuację polityczną w Polsce.

Pakt – 2. sezon: gdzie zobaczyć?

Pierwszy odcinek Paktu można zobaczyć za darmo i online na HBO GO. Osoby posiadające dostęp do HBO GO mogą tego samego dnia obejrzeć od razu drugi odcinek serialu.PAKT: ZOBACZ 1 ODCINEK 2. SEZONU

Premiera Paktu odbędzie się 20 listopada w HBO i będzie miała międzynarodowy charakter. W dniu premiery serial będzie można oglądać nie tylko w Polsce, ale również w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Danii. W 2017 roku serial będzie prezentowany widzom w trzynastu krajach Europy Środkowej, w których jest HBO.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze nowe polskie seriale

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *