Home Newsy Pamiętacie Iron Sky? Powstanie nowa część dla… Chińczyków

Pamiętacie Iron Sky? Powstanie nowa część dla… Chińczyków

Pamiętacie Iron Sky? Powstanie nowa część dla… Chińczyków

Pamiętacie szalone Iron Sky? Powstanie nowy film w tym uniwersum przeznaczony głównie na… rynek chiński.

Film zatytułowany Iron Sky: The Ark wyreżyseruje twórca oryginału – Fin Timo Vuorensola. Reżyser nie będzie musiał się przejmować pieniędzmi, gdyż większą część z 25-milionowego budżetu wyłożą Chińczycy. I to właśnie dla widzów z tego kraju obraz zostanie przygotowany. Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym roku w Pekinie.

Iron Sky: The Ark przedstawi nam historię świata stojącego na krawędzi. Jedyną szansą na przetrwanie ludzkości, jest odnalezienie artefaktu o nazwie… Ark of Rescue to the Moon. Tyle tylko, że nikt nie wie gdzie tytułową arkę znaleźć.
W jaki sposób będzie się to wiązało z filmem z 2012 roku? Nie mamy zielonego pojecia, ale jesteśmy pewni, że twórczy Fin z pewnością w niecodzienny sposób to wszystko ze sobą połączy. Ciekawi jesteśmy tego, jakie dowcipy się pojawią – z pewnością Timo Vuorensola nie będzie mógł sobie tym razem żartować ze wszystkiego i ze wszystkich.

Sprawdźcie pierwszy teaser filmu Iron Sky: The Ark, który jednak zbyt wiele nie pokazuje:

Kiedy premiera? Na tę chwilę nie wiadomo. Czekamy za to na Iron Sky: The Coming Race, która ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

ZOBACZ TAKŻE: Kultowe polskie filmy SF za darmo i online

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *