Home Newsy Pamiętacie smoka z Wiedźmina? Ten mówi po… niemiecku! Tak złe, że aż DOBRE!

Pamiętacie smoka z Wiedźmina? Ten mówi po… niemiecku! Tak złe, że aż DOBRE!

Pamiętacie smoka z Wiedźmina? Ten mówi po… niemiecku! Tak złe, że aż DOBRE!

Smok z Wiedźmina z 2001 roku wielu fanom do dzisiaj śni się po nocach. Ale po zobaczeniu tego fragmentu będziecie mieli koszmary. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak brzmi Wiedźmin z niemieckim dubbingiem, to już nie musicie.

Wiedźmin z 2001 roku w reżyserii Marka Brodzkiego to bez wątpienia film zły. Wiedział o tym również scenarzysta Michał Szczerbic, który wycofał swoje nazwisko z napisów na krótko przed premierą. Jednak gdyby nie on, bardzo ciekawej muzyki i zarazem swojego ostatniego albumu nie stworzyłby Grzegorz Ciechowski. I to był jeden z jaśniejszych punktów tej produkcji.

Jednym z bardziej kuriozalnych pomysłów był fakt, że Geralt walczył kataną. Ale już pal licho – najbardziej wspominany jest ten nieszczęsny smok, który już w trakcie premiery budził uśmiech politowania. A jak scena z nim w roli głównej brzmi z niemieckim dubbingiem? ZŁOWROGO!

Smok z Wiedźmina w wersji niemieckiej:

Musimy przyznać, że brzmi niczym najlepszy wokalista zespołu death metalowego! Ciekawe, czy smok pojawi się w nowym serialu Netflixa. Jeśli tak, to jesteśmy pewni, że Platige Image doprowadzi do przysłowiowego opadu szczęki.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze książki fantasy wszech czasów

Comment(2)

  1. smok był jeszcze ok, to ten mały gumowy kurczak którego musiała tulić Grażynka to dopiero było przegięcie , a z plusów to muzyka i Wiśniewska jako Calanthe ( ten wschodni zaśpiew) Buzek też pasowała do roli.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *