Home Newsy Pełny zwiastun Altered Carbon. Premiera cyberpunkowego serialu Netflixa LADA MOMENT!

Pełny zwiastun Altered Carbon. Premiera cyberpunkowego serialu Netflixa LADA MOMENT!

Pełny zwiastun Altered Carbon. Premiera cyberpunkowego serialu Netflixa LADA MOMENT!

Pojawił się pełny zwiastun serialu NetflixaAltered Carbon na podstawie książki Modyfikowany węgiel. Zapowiada się uczta dla fanów science fiction!

O czym będzie serial Altered Carbon?

Altered carbon, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa… samego Bancrofta.

Zobacz zwiastun Altered Carbon:
I jak wrażenia po obejrzeniu? My jesteśmy zauroczeni bo:

  • w głównej roli pojawi się bardzo lubiany przez nas Joel Kinnaman
  • tle słychać utwór od Trenta Reznora
  • klimat cyberpunkowy czuć wszędzie!

Wiadomo – zwiastun nastawiony jest głównie na akcję i efektowność, ale liczymy też na fajne zarysowanie świata, dobrą intrygę (książka jest świetna!), a dopiero potem efekciarstwo, które ma dopełnić nam całość. Sprawdźcie poprzednie zwiastuny oraz kulisy powstawania Altered Carbon, by się mocniej nakręcić.

Premiera serialu Altered Carbon w serwisie Netflix już 2 lutego. Od razu pojawi się pełny sezon składający się z 10 odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe seriale science fiction 2018. Co warto zobaczyć?

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *