Home Newsy Peter Jackson wysłał specjalną wiadomość do swojego fana. Wzruszająca historia

Peter Jackson wysłał specjalną wiadomość do swojego fana. Wzruszająca historia

Peter Jackson wysłał specjalną wiadomość do swojego fana. Wzruszająca historia

Peter Jackson, twórca trylogii Władcy Pierścieni wysłał specjalną wiadomość do swojego fana, cierpiącego na nowotwór złośliwy.

Chris Betancourt przeżył pierwsze traumatyczne wydarzenie w 5 klasie szkoły podstawowej. Jego rodzice postanowili przeprowadzić się z Karoliny Północnej do Kalifornii. Na szczęście chłopak szybko odnalazł nowych przyjaciół – Dillona i Vincenta. Połączyła ich wspólna pasja grania w gry wideo.

Nie wiedzieli, że ich przyjaźń za kilka lat wystawiona zostanie na ciężką próbę.

„One List, One Life”

Prawdziwe problemy zaczęły się w Memorial Day w 2009 roku. Chris trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego przewlekłą białaczkę szpikową. Po długich miesiącach walki udało się zapobiec chorobie.

Niestety, w 2017 roku Chris otrzymał druzgocącą wiadomość – rak powrócił. Tym razem zmutował się, stając się odporny na większość lekarstw, które chłopak przyjmował w trakcie wcześniejszego leczenia. Chrisowi pozostał rok życia. Jego przyjaciel nie zastanawiał się długo – porzucił collage, by otworzyć dla chorego własny kanał na YouTubie, „One List, One Life”. Młodzi publikują tam wideo, uwieczniające wspólne chwile i wydarzenia, w których brali udział. Ostatnio spotkał się ze swoimi przyjaciółmi przy okazji projekcji trylogii Władcy Pierścieni – wspólnie zobaczyli każdą odsłonę, jedna po drugiej!
Reżyser trylogii zrobił miłą niespodziankę Chrisowi – nagrał własny materiał, w którym zwraca się bezpośrednio do chłopca:

Cześć Chris – tu Peter Jackson. Przesyłam Ci serdeczne życzenia z Nowej Zelandii. Zrobiłeś coś, z czym nigdy nie dałem rady się uporać! Nigdy nie odważyłem się na seans trzech odsłon Władcy Pierścieni na raz!

Wypowiedź odnajdziecie w poniższym materiale. Dodatkowo możecie zobaczyć, jak Chris zwiedza studio nagrań Rooster Teeth:

ZOBACZ TAKŻE: Będzie więcej filmów i seriali na podstawie książek Tolkiena?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *