Home Newsy Pierwszy plakat nowej Gry o tron! Nadciąga wielka wojna

Pierwszy plakat nowej Gry o tron! Nadciąga wielka wojna

Pierwszy plakat nowej Gry o tron! Nadciąga wielka wojna

Promocja Gry o tron powoli się rozkręca. Niedawno wyciekł tajemniczy teaser, zaś teraz mamy już oficjalny plakat 7. sezonu. Co przedstawia?

Całość jest minimalistyczna i na plakacie nie znajdziemy żadnych postaci. Jest za to Ogień i Lód. Co to oznacza? Łatwo rozszyfrować tę zagadkę – ogień to rzecz jasna Daenerys, która wraz ze swoją armią i smokami nadciąga do Westeros, z kolei lód symbolizuje Nocnego Króla z Północy i jego wojska złożone z żywych trupów. Co ciekawe, właśnie ten chłodny kolor kojarzący się z mroźną północą przeważa.

Gra o tron 7. sezon plakat

Czy to świadomy zabieg marketingowy czy po prostu zwyczajnie dopatrujemy się czegoś więcej? Jedno jest pewne – zazwyczaj krótko po publikacji pierwszego plakatu, możemy oczekiwać pierwszego oficjalnego zwiastuna. Czekamy z utęsknieniem!
Premiera 7. sezonu Gry o tron wciąż nie jest dokładnie znana. Wcześniej pojawiły się plotki o dacie, który wyciekła z IMDb, ale nie zostały one potwierdzone. Możemy się spodziewać, że serial zadebiutuje w ramówce HBO latem tego roku.

ZOBACZ TAKŻE: Tak powinni wyglądać bohaterowie Gry o tron