Home Newsy Pies Carrie Fisher obejrzał nowe Gwiezdne wojny. Wzruszająca reakcja na widok pani

Pies Carrie Fisher obejrzał nowe Gwiezdne wojny. Wzruszająca reakcja na widok pani

Pies Carrie Fisher obejrzał nowe Gwiezdne wojny. Wzruszająca reakcja na widok pani

Carrie Fisher i jej charakterystyczny pies Gary byli nierozłączni. Zwierze tęskni za swoją panią, ale niedawno miał okazję zobaczyć ją w kinie na Gwiezdnych wojnach: Ostatnim Jedi. Jak zareagował?

Aktorka uwielbiała swojego psiaka i często go zabierała do telewizji na wywiady. Słynny jest szczególnie wywiad w programie Good Morning America, w którym psiak skradł całe show, zaś prowadząca nie mogła powstrzymać śmiechu.

Jak pies Gary zareagował na pokazie nowych Gwiezdnych wojen?

Asystentka zmarłej aktorki Corby McCoin zabrał psa Gary’ego do jednego z kin w Los Angeles na seans nowych Gwiezdnych wojen, gdzie jego pani odgrywa jedną z ważniejszych ról. Obecni donoszą, że psiak za każdym razem ożywiał się, jak tylko słyszał głos księżniczki Lei i poszczekiwał, widząc ją na ekranie. Moc jest ciągle silna między nimi! Jedna z amerykańskich dziennikarek wrzuciła wideo, na którym możemy zobaczyć Gary’ego ubranego w kubraczek z Gwiezdnych wojen. Prawdziwy rebeliant:Co ciekawe, psiak pojawił się w epizodycznej roli w filmie. W którym miejscu się pojawił? Ciężko go wypatrzyć, ale mamy zdjęcie, na którym jest ucharakteryzowany za jednego z kosmitów:

Pies Carrie Fisher Gwiezdne wojny

ZOBACZ TAKŻE: Sylvester Stallone i jego pies. Ta historia Was poruszy

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *