Home Newsy Pitbull. Ostatni pies – pierwszy zwiastun filmu Pasikowskiego. Vega powinien się uczyć, jak robić zapowiedzi

Pitbull. Ostatni pies – pierwszy zwiastun filmu Pasikowskiego. Vega powinien się uczyć, jak robić zapowiedzi

Pitbull. Ostatni pies – pierwszy zwiastun filmu Pasikowskiego. Vega powinien się uczyć, jak robić zapowiedzi

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu Pitbull. Ostatni pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Premiera filmu w kinach już 15 marca.

Powrót starej gwardii

W rolach głównych zobaczymy starą gwardię bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Największe kontrowersje wywołuje występ Dody.

O czym będzie Pitbull. Ostatni pies?

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…

Pitbull. Ostatni pies – zwiastun
ZOBACZ TAKŻE: Serio, jak można zrobić TAK SŁABY zwiastun? To potrafi tylko Patryk Vega

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *