Home Newsy Plakat-zagadka! Czy odgadniesz wszystkie nawiązania do kultowych filmów?

Plakat-zagadka! Czy odgadniesz wszystkie nawiązania do kultowych filmów?

Plakat-zagadka! Czy odgadniesz wszystkie nawiązania do kultowych filmów?

Od pewnego czasu w sieci furorę robi plakat autorstwa Kevina Wilsona, na którym znajduje się olbrzymia liczba nawiązań do filmów i seriali. Czy zgadniecie wszystkie nawiązania? Dla niecierpliwych – mamy rozwiązanie!

Plakat nosi nazwę The Old Curiosity Shop i jak sam tytuł wskazuje – osobliwości w środku jest co niemiara! Na pierwszy rzut oka widać Gizmo z Gremlinów, maskę hokejową Jasona z Piątku 13-go czy też rękawicę Freddy’ego Kruegera z Koszmaru z ulicy Wiązów. A to zaledwie czubek góry lodowej, gdyż różnych smaczków, nawiązań i elementów jest tu łącznie… 84!

Czy uda Wam się odgadnąć wszystkie nawiązania?

Podpowiemy, że nie chodzi tu wyłącznie o filmy i seriale z lat 80., ale są również rekwizyty związane z tym co jest obecnie popularne. Rozstrzał jest więc bardzo duży. Poniżej jeszcze raz znajdziecie oryginalną ilustrację, zaś po kliknięciu na strzałkę – odpowiedzi! Polecamy zapisać ilustrację na dysku i powiększyć odpowiedzi, by wszystkie wyłapać. Nie oszukujcie, bądźcie ze sobą szczerzy i dajcie znać w komentarzach, ile motywów udało Wam się zauważyć.

1Plakat - zagadka

Plakat zagadka


Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *