Home Newsy Polska reżyserka filmu o krwiożerczych syrenach nakręci horror dla Amerykanów

Polska reżyserka filmu o krwiożerczych syrenach nakręci horror dla Amerykanów

Polska reżyserka filmu o krwiożerczych syrenach nakręci horror dla Amerykanów

Agnieszka Smoczyńska, reżyserka filmu Córki Dancingu, który wchodzi w lutym do amerykańskich kin, nakręci część antologii horroru zatytułowanej The Field Guide To Evil.

Amerykanie zrobili świetny zwiastun Córek Dancingu, w którym nie ukrywali tego, że to szalony musical opowiadający o krwiożerczych syrenach. Film wchodzi do ograniczonej dystrybucji w kinach USA już w lutym. Polska reżyserka została dostrzeżona i zaproponowano jej pracę przy nowym projekcie związanym z horrorem.

Agnieszka Smoczyńska wyreżyseruje jedną z części antologii grozy zatytułowanej The Field Guide To Evil. Całość będzie składać się z ośmiu różnych krótkich filmów, które łączyć będzie jeden motyw przewodni – każdy twórca skupi się na na ludowych, ale przerażających bajkach ze swojego kraju.

Za scenariusz części zrealizowanej przez polską reżyserkę odpowiadać będzie Robert Bolesto, który pracował przy takich filmach jak Ostatnia rodzina czy też Córki Dancingu. W głównej roli wcieli się Andrzej Konopka.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory online – gdzie oglądać za darmo?Producentami The Field Guide To Evil będą Ant Timpson i Tim League, którzy odpowiadają za podobny projekt The ABCs Of Death, który jest bardzo ceniony wśród miłośników grozy.

The Field Guide To Evil będzie także współfinansowany przez fanów. Będą mogli wpłacać dary na realizację filmu na portalu finansowym MicroVenturse, który współpracował będzie z popularnym Indiegogo. Premiera The Field Guide To Evil na tę chwilę nie jest znana.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory 2016

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *