Home Newsy Polski akcent w serialu Marvela. Jednak coś nie wyszło z tłumaczeniem… Zabawna wpadka

Polski akcent w serialu Marvela. Jednak coś nie wyszło z tłumaczeniem… Zabawna wpadka

Polski akcent w serialu Marvela. Jednak coś nie wyszło z tłumaczeniem… Zabawna wpadka

The Gifted: Naznaczeni to serial Marvela osadzony w uniwersum X-Men, który można aktualnie oglądać w Polsce w stacji FOX. W ostatnim odcinku pojawił się dość zabawny polski akcent.

O czym jest serial The Gifted: Naznaczeni?

Serial opowiada historię rodziny Struckerów, której spokojne życie zostaje z dnia na dzień zaburzone przez odkrycie, że ich ukochane dzieci to mutanci z supermocami. By przetrwać, rodzina jest zmuszona uciekać przed wrogim rządem i szukać pomocy ze strony działającej w podziemiu sieci mutantów. Jednak co zrobi ojciec, gdy okaże się, że jego dzieci mają nadprzyrodzone moce, a sam należy do agencji rządowej ścigającej takie osoby?

Polski akcent w serialu Marvela

W ósmym odcinku bohaterowie przeglądają gazety. Jeden z nagłówków jest w języku polskim, ale jak głosi popularne żartobliwe hasło: „polska język, trudna język”. Zresztą – zobaczcie sami, co ciekawego napisali twórcy serialu:Serial Marvela polski akcent wpadka
Fot. facebook.com/groups/jakbyniepaczec/

„Mutant Terroryści atakują Plac Zamkowy. 138 potwierdzonych trupy. Wiele oczekiwać wzrostu.”

Jakim cudem powstały tak pokraczne nagłówki? Odpowiedź wydaje się prosta – osoby odpowiedzialne za scenografię i rekwizyty zapewne skorzystały z usług… google translatora.

ZOBACZ TAKŻE: Ten plakat Ligi Sprawiedliwości pojawił się w chińskich kinach. Brutalny! Fani Marvela musieli być wściekli…

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *