Home Newsy Praca przy Narcos to ekstremalnie trudne zadanie. Członek ekipy zamordowany

Praca przy Narcos to ekstremalnie trudne zadanie. Członek ekipy zamordowany

Praca przy Narcos to ekstremalnie trudne zadanie. Członek ekipy zamordowany

Praca przy serialu Narcos to bardzo niebezpieczne zadanie. Przekonał się o tym jeden z członków ekipy, który został zastrzelony w trakcie poszukiwania miejsca do kręcenia nowego sezonu. Praca przy serialach Netflixa to arcytrudne zadanie!

Jak wiemy, powstanie 4. sezon serialu Narcos od Netflixa, którego akcja będzie się rozgrywać tym razem w Meksyku. Wciąż trwa tam wojna pomiędzy gangami. Nasiliła się ona szczególnie po wydaniu władzom USA meksykańskiego barona narkotykowego „El Chapo” Guzmana w tym roku. Od 2007 r. wojna pochłonęła w Meksyku ok. 120 tys. osób.

Niestety – przekonał się o tym również na własnej skórze członek z ekipy serialu Narcos, 37-letni Carlos Muñoz Portal, który poszukiwał odpowiednich miejsc, w których można bezpiecznie kręcić 4. sezon serialu. Został on zastrzelony i znaleziony we własnym samochodzie w lokacji oddalonej 60 km od stolicy Meksyku.

Narcos śmierć Meksyk

Carlos Muñoz Portal wcześniej robił również rozpoznanie terenu do takich filmów jak Sicario, Szybcy i wściekli czy też Spectre.Netflix wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

„Jesteśmy świadomi tragicznej śmierci Carlosa Muñoza Portala. Przesyłamy wyrazy współczucia jego rodzinie. Szczegóły dotyczące tego zdarzenia wciąż nie są znane, trwa śledztwo w tej sprawie.”

ZOBACZ TAKŻE: Nowe seriale – jesień 2017. Premiery na Netflix, HBO, Showmax, FOX

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *