Home Newsy Przez rok brali udział w ekstremalnym reality show. Program zdjęto z anteny, uczestników nie poinformowano…

Przez rok brali udział w ekstremalnym reality show. Program zdjęto z anteny, uczestników nie poinformowano…

Przez rok brali udział w ekstremalnym reality show. Program zdjęto z anteny, uczestników nie poinformowano…

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Bierzecie udział w reality show, który polega na tym, że zostajecie wysłani w odludne miejsce, gdzie musicie przetrwać cały rok bez kontaktu z cywilizacją. Tymczasem program zostaje zdjęty anteny, a Was nikt o tym nie informuje… Tak – to nie żart.

W lipcu zeszłego roku rozpoczęło się nadawanie programu reality show zatytułowanego Eden. Uczestnicy musieli spędzić rok na pustkowiach w Szkocji. Odcięci od jakiejkolwiek cywilizacji i technologii, musieli radzić sobie sami w ekstremalnych warunkach. Grupie towarzyszyła ekipa filmowa, a kolejne odcinki Edenu miały być nadawane na bieżąco na brytyjskim kanale Channel 4.

Okazało się, że pierwsze odcinki miały słabą oglądalność i program zdjęto z anteny. Nikt jednak o tym nie poinformował uczestników. Brzmi jak okrutny żart? Stacja ani osoby biorące udział w Edenie, nie skomentowały całej sytuacji. Nadawca twierdzi, że specjalnie nie poinformował o anulowaniu programu, gdyż ma zamiar zrealizować osobną produkcję o zmaganiach uczestników na pustkowiach.Tak więc uczestnicy dopiero teraz dowiedzieli się miedzy innymi o tym, że Donald Trump został prezydentem USA czy też nastąpił Brexit. To kolejny bardzo mocny reality show, który ma pokazać przetrwanie ludzi w ekstremalnych warunkach. Przypomnijmy, że w Rosji szykują reality show rodem porównywany do Igrzysk śmierci. Przesada?