Home Newsy Przyjaciele – gdzie oglądać online? Niespodzianka od Netflixa!

Przyjaciele – gdzie oglądać online? Niespodzianka od Netflixa!

Przyjaciele – gdzie oglądać online? Niespodzianka od Netflixa!

Przyjaciele to legendarny serial. Kultowy serial w końcu będzie dostępny legalnie i w łatwy sposób online. Gdzie będzie można oglądać? Wszystkie 10 sezonów pojawi się w serwisie Netflix!

Słynny sitcom nie był dostępny do tej pory na żadnej platformie VOD. Przyjaciół nie można było oglądać ani na Netflixie, ani na HBO GO, ani na Showmaxie czy też na VOD.pl. Widzowie mogli oglądać serial jedynie za pośrednictwem stacji Comedy Central, ale to wiązało się z posiadaniem telewizji i bycia skazanym na takie odcinki, które akurat były emitowane.

Netflix za pomocą tego sympatycznego materiału wideo poinformował fanów, że Przyjaciele (wszystkie 10 sezonów) będą dostępni online od 1 stycznia 2018 roku.Teraz Przyjaciół będziemy mogli oglądać na okrągło, w kolejności jakiej tylko chcemy! Aż chciałoby się, żeby pojawiły się też takie kultowe seriale jak Z Archiwum X, Lost: Zagubieni, Teoria Wielkiego Podrywu i wiele, wiele innych. Tutaj znajdziecie kilka seriali, od których zapewne zaczęliście przygodę z tym medium.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze seriale – Netflix. Co warto obejrzeć?