Home Newsy Puchatek i Uszatek jako mordercy? Nadciąga film o zabójczych pluszakach!

Puchatek i Uszatek jako mordercy? Nadciąga film o zabójczych pluszakach!

Puchatek i Uszatek jako mordercy? Nadciąga film o zabójczych pluszakach!

Almog Antonir zrealizował w 2016 roku krótkometrażówkę o zabójczych pluszowych misiach. Dziś pełnometrażowa wersja filmu otrzymała zielone światło na realizację – szykuje się przewrotny horror komediowy!

W Teddy Bears Are for Lovers występują pluszowe misie, uzbrojone w kuchenne noże. Zabawki postanawiają odnaleźć osobę, która zasługuje na karę śmierci. W końcu dopadają wprawionego amanta, by zapłacił za wszystkie złamane damskie serca. Casanova wpada w nie lada kłopoty!

Zobaczcie przewrotną krótkometrażówkę już dziś:

Wszyscy kochają horrory komediowe

Najnowszy raport portalu Deadline wskazuje, że Michael Bonvillain zadebiutuje w roli reżysera przy okazji pełnometrażowej wersji historii. Produkcja znana jest pod tytułem Bears Are for Lovers. Wcześniej Bonvillain pracował jako operator przy m.in.  Zombielandzie, Hansel i Gretel: Łowcy czarownic oraz przy serialu Od zmierzchu do świtu. Wydaje się, że filmowiec dostatecznie zaznajomił się z gatunkiem horroru komediowego, by samemu zrealizować podobną produkcję. Twórca opowiedział o projekcie:

Rzadko można odnaleźć podobne przedsięwzięcie, łączące w sobie humor, strach i emocje – wszystko to sprawia, że film staje się rozrywką na wielu płaszczyznach. W gruncie rzeczy przedstawimy historię miłosną, składającą się na kilka poziomów fabularnych – dzięki temu powstanie straszny i niesamowity klimat produkcji. Jako operator filmowy, brałem udział w wielu projektach, łączących w sobie thriller / horror i komedię. To niesamowite, że mogę wyreżyserować podobny tytuł! Szykuje się kawał niezłej zabawy! 

Film powstanie w studiu Weta Workshop, należącym do Petera Jacksona (Martwica mózgu). Producentem Bears Are for Lovers został Joe Dante – reżyser franczyzy Gremlinów.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory 2017

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *