Home Newsy Marvel: The Punisher – 2. sezon już dostępny online w serwisie Netflix

Marvel: The Punisher – 2. sezon już dostępny online w serwisie Netflix

Marvel: The Punisher – 2. sezon już dostępny online w serwisie Netflix

Punisher to jeden z ostatnich seriali, osadzonych w uniwersum The Defenders. Jego 2. sezon zadebiutował w serwisie Netflix 18 stycznia 2019 roku. Jeśli jakość serialu nie zmieniła się od czasów poprzedniego sezonu, czym prędzej zasiadam do oglądania!

Punisher / Frank Castle to jeden z najpopularniejszych antybohaterów z kart komiksów. W życiu kieruje się żądzą zemsty, bezlitośnie wyżynając szumowiny z ulic miast. Niestety, postać spotkała się z kilkoma niewybaczalnie słabymi interpretacjami. Zwłaszcza jego kariera na dużym ekranie uważana jest za ciężkostrawny gniot – nie ważne, czy chodzi o film ze srebrnej ery VHS, czy o bardziej uwspółcześnione podejście do postaci. Chcecie poznać Franka Castle i nie wiecie, po jaki tytuł sięgnąć? Spieszę z odpowiedzią. Jeśli uwielbiacie świat powieści graficznych, odsyłam do Punisherów autorstwa Gartha Ennisa (dostępnych również w Polsce). Jeśli Waszym eskapistycznym medium jest z kolei kino, filmy i seriale, najlepszym sposobem na poznanie Franka Castle jest serial Netfliksa.

Punisher 2. sezon – opis fabuły

Punisher zadebiutował na największej platformie VOD przy okazji 2. sezonu Daredevila. Z miejsca okrzyknięty został najlepszą interpretacją mściciela Marvela pośród innych filmów albo seriali animowanych. Nie ma się co dziwić, Jon Bernthal został stworzony do wcielenia się w bezlitosnego antybohatera, noszącego w sobie traumę po utracie rodziny oraz PTSD (zespół stresu pourazowego), spowodowany pobytem w wojsku.

Po brutalnych wydarzeniach z poprzedniego sezonu Frank Castle stara się wieść normalne życie. Niestety, zostaje uwikłany w próbę morderstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham). Szybko okazuje się, że postać skrywa za sobą mroczną tajemnicę. Antybohater po raz kolejny zostanie zmuszony do przeistoczenia się w Punishera oraz stawienia czoła demonom przeszłości. Wśród wrogów znajdzie się dawny towarzysz broni, Billy Russoe, którego Frank dotkliwie skrzywdził pod koniec pierwszego sezonu.

Marvel: The Punisher 2. sezon – zwiastun:

Punisher – już dostępny na Netflix

Punisher to jeden z ostatnich seriali z uniwersum The Defenders. Netflix zapowiedział kasację Iron Fista, Luke’a Cage’a oraz Daredevila. Finał skromnego uniwersum superbohaterów z nowojorskich dzielnic nastąpi przy okazji premiery 3. sezonu Jessiki Jones.

2. sezon Punishera jest już dostępny na platformie Netflix.

ZOBACZ TAKŻE: Avengers: Endgame – jak zostanie pokonany Thanos? Ciekawa teoria