Home Newsy Punisher – kiedy premiera serialu? Wygląda na to, że szybciej niż myślimy!

Punisher – kiedy premiera serialu? Wygląda na to, że szybciej niż myślimy!

Punisher – kiedy premiera serialu? Wygląda na to, że szybciej niż myślimy!

Czy już wiadomo, kiedy premiera serialu The Punisher? Wygląda na to, że jeden z prestiżowych magazynów filmowych przypadkiem ujawnił informację.

Netflix od początku nie podaje dokładnej daty serialu The Punisher. W pełnym zwiastunie oraz materiałach promocyjnych informacja ta była zamazana, co wielu fanów doprowadzało do furii. Czy ten zabieg jest robiony specjalnie, by być tak wściekłym jak Frank Castle?

Punisher – kiedy premiera serialu?

Wygląda jednak na to, że chyba dowiedzieliśmy się, kiedy Punisher zadebiutuje na platformie Netflix. Wcześniej obstawiano przełom grudnia i listopada, a tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie z nadchodzącego listopadowego numeru magazynu Total Film, na którym widnieje data 13 października!Punisher - kiedy premiera?
Fot. Total Film

Wygląda na to, że redaktorzy najwidoczniej nie wiedzieli o tym, w jaki sposób Netflix będzie promował Punishera i podali oficjalną datę serialu. Jeśli informacja ta okaże się prawdą, to pozostało już zaledwie kilka dni – czekamy z niecierpliwością!

Czy to będzie najpopularniejszy serial Netflixa?

Niedawno pojawiły się badania związane z oglądalnością seriali Marvela od Netflixa. Czy Punisher będzie częściej oglądanym serialem niż poprzednie produkcje? Obstawiamy, że może nieźle namieszać. Tym bardziej, że zwiastun naprawdę mocno zaostrzył apetyt.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze mniej znane seriale Netflixa

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *