Home Newsy Rafał Zawierucha jako Roman Polański – zdjęcia z planu nowego filmu Tarantino

Rafał Zawierucha jako Roman Polański – zdjęcia z planu nowego filmu Tarantino

Rafał Zawierucha jako Roman Polański – zdjęcia z planu nowego filmu Tarantino

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino zagra Rafał Zawierucha. Teraz aktor pojawił się na zdjęciach z planu Once Upon A Time In Hollywood.

Quentin Tarantino ma w zwyczaju obsadzać nieanglojęzyczne role ich rodowitymi odtwórcami. W ten sposób do Bękartów wojny zaangażowany został Chritoph Waltz. Udział w filmie przyniósł niemieckiemu aktorowi światową sławę. Być może podobny los czeka Rafała Zawieruchę. Rodzimy aktor trafił na plan zdjęciowy najnowszego filmu Quentina Tarantino. Zagra słynnego polskiego reżysera, Romana Polańskiego. Jak prezentuje się w tej roli? Tego dowiedzieliśmy się z najnowszych zdjęć.

Rafał Zawierucha na zdjęciach z planu Once Upon A Time In Hollywood:
Once Upon A Time In Hollywood – informacje o filmie

Once Upon A Time In Hollywood będzie dziewiątym filmem w dorobku Quentina Tarantino (dwie części Kill Billa należy liczyć jako jedną całość). Sytuacja jest o tyle niekomfortowa, że genialny reżyser zapowiedział już swoją emeryturę. Wedle dotychczasowych doniesień, nastanie ona po realizacji dziesiątego filmu. Może się zatem okazać, że po Once Upon A Time In Hollywood czeka nas już tylko jedno spotkanie z wyśmienitym owocem wyobraźni Quentinem Tarantino. Z drugiej strony nie jest wykluczone, że twórca pozostanie w branży filmowej, piastując stanowisko scenarzysty. Obecnie na podstawie jego pomysłu powstanie najnowsza odsłona Star Trek.

Akcja widowiska osadzona została w Los Angeles w 1969 roku. Fabuła skupi się na gwiazdorze telewizyjnych westernów, który marzy o karierze na dużym ekranie. W tej roli ujrzymy Leonarda DiCaprio. Nieprzerwanie będzie mu towarzyszył kaskader, grany przez Brada Pitta. Aktora zamieszka w posiadłości tuż koło rezydencji Romana Polańskiego i Sharon Tate (Margot Robbie). Pewnej nocy do drzwi reżysera i pięknej aktorki zapuka sekta Mansona. W roli ich przywódcy, psychopatycznego Charlesa Mansona, wystąpi Damon Herriman.

Będzie to pierwszy tytuł twórcy Pulp Fiction wyprodukowany przez Sony. Wcześniej realizacją filmów Quentina Tarantino zajmował się Miramax lub Weinstein Company. Reżyser z wiadomych przyczyn zrezygnował z dalszej współpracy z wytwórniami i ogłosił przetarg na swój projekt. Once Upon a Time in Hollywood trafi na ekrany kin w okresie wakacyjnym w 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Quentin Tarantino nie lubi Netflixa? Chyba za bardzo nie wie o czym mówi…

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *