Home Newsy Rewelacyjne plakaty Blade Runnera polskiego twórcy

Rewelacyjne plakaty Blade Runnera polskiego twórcy

Rewelacyjne plakaty Blade Runnera polskiego twórcy

Krzysztof Domaradzki to polski artysta zajmujący się szeroko pojętą grafiką. Jednym z jego dzieł, są dwa plakaty kultowego Blade Runnera. Jak wyglądają? REWELACYJNIE!

Prace Krzysztofa Domaradzkiego charakteryzują się z jednej strony minimalizmem pod względem formy, jednak w pozornie prostych ujęciach, udaje mu się zawrzeć bardzo wiele istotnych cech danego filmu.

Sam autor tak pisze o swojej twórczości:

„W swojej twórczości staram się poszukiwać wyzwań i odkrywać nowe sposoby komunikacji łącząc upodobanie do rysunku z typografią, minimalizm i prostotę z funkcjonalnością i efektywnością przekazu.”

To widać w jego dwóch plakatach kultowego science fiction. Blade Runner wygląda świetnie! Pierwsza poniższa ilustracja została wykorzystana jako cover zachodniego magazynu Creative Bloq.

Więcej świetnych prac Krzysztofa Domaradzkiego znajdziecie na oficjalnej stronie autora. Wielkimi krokami zbliża się również druga część słynnego filmu – tutaj znajdziecie wszystko, co musicie wiedzieć o Blade Runner 2049.1Blade Runner - polski plakat #1

Blade Runner - polski plakat


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *