Home Newsy Reżyser Avengers był w Polsce! Co tu robił?

Reżyser Avengers był w Polsce! Co tu robił?

Reżyser Avengers był w Polsce! Co tu robił?

Joss Whedon, reżyser filmów Avengers i Avengers: Czas Ultrona pracuje nad nowym filmem. W związku z tym, spędził trochę czasu w Polsce.

Nad czym pracuje Joss Whedon?

Reżyser wyjawił, że aktualnie pracuje nad horrorem osadzonym w trakcie II wojny światowej. Jest w trakcie pisania scenariusza i w związku z tym, robi dokładny research. Przyznał, że ten film będzie czymś zupełnie innym, niż to co tworzył dotychczas. Jego projekt ma być niezwykle mroczny. Całość będzie opowiadała fikcyjną historię przedstawioną w realiach wojny. A to wszystko ma być polane sosem grozy.

Co reżyser robił w Polsce?

Joss Whedon zawitał do Europy, w ramach zbierania materiałów do filmu. Odwiedził Niemcy oraz Polskę. W wywiadzie dla Complex nie wyjawił jednak, które miejsca dokładnie odwiedził. Kto wię – może ktoś z Was idąc ulicą, napotkał reżysera Avengers?
Nie wiadomo, czy film powstanie – na tę chwilę nie są znane żadne większe szczegóły. Zapewne większe działania rozpoczną się, gdy Joss Whedon skończy pisać scenariusz. Trzeba jednak przyznać, że fajnie byłoby zobaczyć jakiś klimatyczny horror osadzony w Polsce.