Home Newsy Reżyserka o Wonder Woman 2: to będzie zupełnie inny film

Reżyserka o Wonder Woman 2: to będzie zupełnie inny film

Reżyserka o Wonder Woman 2: to będzie zupełnie inny film

Wonder Woman okazał się jednym z najlepiej zarabiających filmów 2017 roku. Nic dziwnego, że jego reżyserka, Patty Jenkins, zrealizuje również kontynuację widowiska. Dziś twórczyni opowiedziała o planach na Wonder Woman 2. Równocześnie Gal Gadot wyznała, że ma już wybraną spadkobierczynię kultowej superbohaterki.

Widowisko, przy budżecie 150 mln $, zarobiło w kinach na całym świecie imponujące 822 mln $! Taki sukces z miejsca zapewnił Wonder Woman realizację kontynuacji. Dzięki pozytywnemu przyjęciu, widowisko otwarło również wrota kolejnym tytułom, opowiadającym o przygodach superbohaterek.

NIE OCZEKUJCIE ODGRZEWANYCH KOTLETÓW

Wszyscy, którzy liczą na powtórzenie formuły części pierwszej, powinni poczuć rozczarowanie najnowszą wypowiedzią reżyserki. Jenkins podkreśliła, że nie będzie bawiła się w odgrzewanie kotletów, a Wonder Woman 2 będzie zupełnie innym filmem:

Tworzymy zupełnie inną produkcję. Odnajdziecie w niej wiele podobnych motywów, za które pokochaliście poprzednią część. Traktujemy ją jednak jako autonomiczne, odseparowane dzieło – nie jest wyłącznie Wonder Woman 2. To zupełnie nowa przygoda. Nie mogę być szczęśliwsza, realizując ją.

Niestety, Jenkins nie zdradziła szczegółów fabuły widowiska.

DC, wonder woman, wonder woman 2, patty jenkins, superbohaterka, film
kadr z filmu Wonder Woman

WONDER WOMAN Z LAT 70. POWRACA NA PLAN ZDJĘCIOWY?

Reżyserka opowiedziała również o możliwości zaproszenia do współpracy Lyndę Carter. Aktorka wcielała się w Fantastyczną Kobietę w kampowym serialu, emitowanym w latach 1975-1979. Czy otrzyma krótki występ w Wonder Woman 2?

Pożyjemy, zobaczymy. Lynda jest jedną z najważniejszych dla nas osób – była naszym mentorem i oddanym przyjacielem. Od zawsze należała do rodziny Wonder Woman. Bardzo chcieliśmy, aby zagrała już w pierwszej części serii, niestety, harmonogram na to nie pozwolił. Co do udziału w kontynuacji… Na razie nie mówimy nic na głos – z pewnością postaramy się, aby tym razem nam się udało!

Twórcy uwielbiają w ten sposób puszczać oczko w stronę widza. Do klasyki przeszły już epizodyczne występy Stana Lee w każdej odsłonie kinowego uniwersum Marvela oraz we wcześniejszych produkcjach.

wonder woman, wonder woman 2, patty jenkins, superbohaterka, film, DC
kadr z filmu Wonder Woman

MOC SUPERBOHATERKI DZIEDZICZY SIĘ W GENACH

Gal Gadot już trzykrotnie wcieliła się w postać Wonder Woman – poczynając od Batman v Superman, wystąpiła w każdej odsłonie kinowego uniwersum DC (oprócz Legionu Samobójców). Superbohaterka z miejsca skradła serca publiczności. Nic dziwnego, że Gadot stała się najlepiej zarabiając aktorką 2017 roku.

Dziś odtwórczyni postaci wyznała, kto mógłby przejąć po niej rolę Fantastycznej Kobiety. Wybór padł na 6-letnią córeczkę aktorki.

Nie widziała jeszcze filmów, gdyż jest za mała. Jestem jej matką i staram się chronić ją przed szkodliwymi treściami. Kiedyś sięgnie po Wonder Woman. Jest jednak bardzo dumna… Bardzo, bardzo dumna… Zapytała mnie nawet, czy będzie mogła przejąć po mnie tę rolę, kiedy dorośnie.

Wonder Woman 2 trafi na ekrany kin w listopadzie 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Wonder Woman w zmysłowej sesji zdjęciowej. Piękna!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *