Home Newsy Rick i Morty 4. sezon: data premiery serialu ujawniona!

Rick i Morty 4. sezon: data premiery serialu ujawniona!

Rick i Morty 4. sezon: data premiery serialu ujawniona!

Szalony geniusz oraz jego wnuk powrócą w nowych epizodach serialu. Znów zabiorą widzów w podróż po abstrakcyjnych wymiarach. Poznaliśmy datę premiery 4. sezonu Ricka i Morty’ego.

Adult Swim zamówiło aż 70 odcinków serialu animowanego Rick i Morty. Skoro nowe epizody ukazują się systematycznie co dwa lata, oznacza to, że 10. sezon zadebiutuje dopiero jesienią 2031 roku. Wiadomość powinna pocieszyć każdego, komu śpieszno poznać nowe przygody niekonwencjonalnego duetu szalonego geniusza oraz jego wnuka.

Rick i Morty 4. sezon: zapowiedź nowych odcinków. Kiedy premiera?

3. sezon serialu animowanego dla dorosłych zadebiutował jesienią 2017 roku. Po dwóch latach Rick i Morty powraca w kolejnych dziesięciu odcinkach. Ich fabuła trzymana jest pod kluczem, nie ulega jednak wątpliwościom, że i tym razem twórcy zaproszą widzów na podróż przez równoległe wymiary. Dodatkowo poznamy irracjonalne pomysły niezrównoważonego naukowca. Tytułowy duet osobiście zapowiedział nowe przygody:4. sezon serialu Rick i Morty zadebiutuje w listopadzie 2019 roku. Pomimo planowanych zmian ramówki serwisu, produkcja wciąż jest dostępna na polskim Netflixie. Nowe odcinki najprawdopodobniej trafią na najpopularniejszą platformę streamingową, tak jak miało to miejsce do tej pory.

Rick i Morty: komiks w Polsce

Widzowie, którym śpieszno poznać nowe przygody Ricka i Morty’ego, mogą sięgnąć po komiksy ukazujące się nakładem wydawnictwa Egmont. Niestety, nad scenariuszami krótkich fabułek nie pracują twórcy serialu – Justin Roiland oraz Dan Harmon. Brak ich charakterystycznego poczucia humoru odbija się na niektórych historiach.

Na polskim rynku ukazały się już cztery tomy komiksu Rick i Morty. W zapowiedzi jest kolejny.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejne sprośne wpisy na Twitterze. Współtwórca Ricka i Morty’ego przeprasza

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *