Home Newsy Rick i Morty 4. sezon: wideo w stylu Stranger Things. Poznaliśmy tytuły nowych odcinków

Rick i Morty 4. sezon: wideo w stylu Stranger Things. Poznaliśmy tytuły nowych odcinków

Rick i Morty 4. sezon: wideo w stylu Stranger Things. Poznaliśmy tytuły nowych odcinków

Rick i Morty powrócą wkrótce w nowych epizodach. Twórcy podzielili się wideo-zapowiedzią 4. sezonu, utrzymaną w stylu Stranger Things. Zdradza ona niektóre tytuły nadchodzących odcinków.

Rick i Morty opowiada szalone przygody genialnego wynalazcy i jego sceptycznego wnuka. Epizody wypełniają podróże do równoległych wszechświatów, karykaturalni kosmici oraz bardzo humanistyczne problemy, jak rozwód, frustracja czy zaburzenia psychiczne.

Do tego serial animowany garściami czerpie ze znanych motywów z globalnej popkultury. Dotychczas pojawił się m.in. świat inspirowany Mad Maxem, uniwersum cronenbergów oraz potwór w stylu Freddy’ego z Koszmaru z ulicy Wiązów. Nawet główni bohaterowie przypominają naukowca i nastolatka z Podróży do przyszłości (tam był Marty, tutaj obcujemy z Mortym). Nic dziwnego, że zapowiadając nowy sezon animacji, twórcy wzięli na warsztat kolejny słynny serial. Padło na Stranger Things.

Rick i Morty 4. sezon – zapowiedź wideo:

Rick i Morty 4. sezon – tytuły niektórych odcinków

W krótkim materiale wideo twórcy zdradzili nazwy niektórych epizodów z 4. sezonu Ricka i Morty’ego. Wpis na Twitterze opatrzyli ironicznym tekstem: czy może istnieć coś budzącego większe emocje niż tytuły odcinków? Faktem jest, że niektóre nazwy mogą sugerować inspiracje twórców. Oto ujawnione epizody 4. sezonu serialu Rick i Morty:

  • Edge of Tomorty: Rick Die Rickpeak,
  • The Old Man and the Seat,
  • One Crew over the Crewcoo’s Morty,
  • Claw and Hoarder: Special Ricktim’s Morty,
  • Rattlestar Ricklactica.

Logo serialu przypomina to z niedawnej zapowiedzi 4. sezonu Stranger Things. Niewykluczone, że któryś z odcinków odniesie się do popularnej produkcji z platformy Netflix.

Rick  i Morty 4. sezon – kiedy premiera?

4. sezon będzie liczył 10 odcinków. Twórcy obiecali, że po raz ostatni zwlekali tak długo z realizacją nowych epizodów. W sumie Rick i Morty ma liczyć 100 odcinków.

Amerykańska premiera 4. sezonu serialu animowanego odbędzie się 10 listopada 2019 roku. Nie wiadomo, kiedy Rick i Morty ukaże się w Polsce. Dotychczasowe sezony dystrybuuje w naszym kraju platforma Netflix.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejne sprośne wpisy na Twitterze. Współtwórca Ricka i Morty’ego przeprasza

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *