Home Newsy Rick i Morty powrócą! Ile nowych odcinków? Liczba robi wrażenie

Rick i Morty powrócą! Ile nowych odcinków? Liczba robi wrażenie

Rick i Morty powrócą! Ile nowych odcinków? Liczba robi wrażenie

Oczekiwań stało się zadość. Rick i Morty powracają – nie zgadniecie, ile odcinków zamówiło studio Adult Swim! Dla mnie to najlepsza wiadomość ostatnich tygodni.

Fani Ricka i Morty’ego trwali kilka miesięcy w niepewności po tym, jak współtwórca serialu, Dan Harmon, ogłosił, że studio nie zamówiło jeszcze kolejnych odcinków. Oświadczenie spowodowało masową histerię, płacz i depresję. To czysto hipotetyczna teza, powstała na bazie moich osobistych odczuć. Dziś nad franczyzą genialnego naukowca i jego wnuka rozrasta się tęcza. Drugi z twórców, Justin Roiland opublikował pozytywną wiadomość na swoim Twitterze. Studio Adult Swim zamówiło 70 odcinków – a ca za tym idzie: 7. sezonów – popularnego serialu.

Rick i Morty powracają

Powstanie kolejnych epizodów szalonej i surrealistycznej produkcji musiało odbyć się w równie oryginalny sposób. Na szczęście twórcy produkcji nie są w ciemię bici (czego dowodem są poprzednie odcinki serialu). W ramach zapowiedzi kolejnych sezonów, Justin Roiland naszkicował prowizoryczny plakat:

Powstanie jeszcze więcej Ricka i Morty’ego. Nie mogę doczekać się tweetów z pytaniami: kiedy ukarzą się kolejne odcinki? #dopierojerysujemy

Na powyższej grafice Rick informuje Morty’ego o powstaniu kolejnych odcinków serialu. Podkreśla, że oznacza to 70 nowych, wspólnych przygód. Jego wnuk wydaje się niepocieszony tym faktem. Nie jest to jedyny żart, który twórcy zaoferowali widzom. Chwilę po ogłoszeniu pozytywnej wiadomości, na Instagramie Dana Hormana pojawił się materiał wideo. Harmon bierze w nim prysznic wraz z Roilandem. Podpis głosi dumnie: w tej łazience nie powstało jeszcze nic tak spektakularnego.

Nothing this big has ever been seen in my shower

A post shared by Dan Harmon (@danharmon) on

Wubba Lubba Dub Dub!

Dobrze wiedzieć, że twórcy z radością przystąpią do pracy nad kolejnym sezonem serialu. Pojawia się tylko zasadnicze pytanie: czy formuła Ricka i Morty’ego nie wyczerpie się na przestrzeni kolejnych sezonów serialu. W sumie w skład franczyzy wejdzie 10. sezonów, liczących każdy po 10 odcinków. Dotąd żadnej produkcji nie udało się utrzymać się satysfakcjonującego poziomu pierwszych epizodów (no, chyba że mówimy o Breaking Bad, gdzie każdy sezon dostarczał coraz więcej emocji). Z drugiej strony twórcy Ricka i Morty’ego pracują dwa lata nad każdym z nowych rozdziałów w historii dwójki postaci.

Łatwa kalkulacja wskazuje, że serial powróci prawdopodobnie w 2019 lub 2020 roku. Jeśli proces realizacji serialu się nie zmieni, widzów czeka jeszcze 20 lat spędzonych z genialnym naukowcem oraz jego nieporadnym wnukiem.

ZOBACZ TAKŻE: Quentin Tarantino mógł zostać reżyserem Władcy Pierścieni? Groźby i przemoc psychiczna wobec Petera Jacksona

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *