Home Newsy Rick i Morty: ruszyły prace nad 4. sezonem serialu. Czego możemy się spodziewać?

Rick i Morty: ruszyły prace nad 4. sezonem serialu. Czego możemy się spodziewać?

Rick i Morty: ruszyły prace nad 4. sezonem serialu. Czego możemy się spodziewać?

Ruszyły prace nad 4. sezonem Ricka i Morty’ego. Twórcy zasiedli do pisania scenariusza. Tę chwilę podsumowali, przedstawiając światu wideo zza kulis poprzednich odcinków.

Twórcy Ricka i Morty’ego mają pełne ręce roboty przez następne kilkanaście – jak nie kilkadziesiąt – lat. Adult Swim zamówiło 70 odcinków popularnego serialu dla dorosłych. Wraz z przystąpieniem do prac nad scenariuszem nowych epizodów, twórcy postanowili podzielić się z fanami materiałem zza kulis poprzedniego sezonu. Wideo pęka pod natłokiem absurdalnego poczucia humoru!

Rick i Morty – o czym będzie 4. sezon?

Wideo skupia się na momencie pisania finałowego odcinka 3. sezonu, w którym Rick przeciwstawia się samemu prezydentowi USA. Scenarzyści wyznali, że początkowo fabuła produkcji miała być zupełnie inna – genialny naukowiec miał zjednoczyć się z politykiem, by wspólnie pokonać wilkołaki ISIS. Szef scenarzystów i współtwórca całego serialu, Dan Harmon, pokrótce streszcza zarys odcinka. Zauważa również schemat każdego epizodu: na początku Rick i Morty kłócą się, później wkracza zagrożenie, a finalnie następuje zażegnanie kryzysu.Rick i Morty – 4. sezon: kiedy premiera?

4. sezon Ricka i Morty’ego zadebiutuje najwcześniej w 2020 roku. Prosta matematyka pozwala obliczyć, że przygody genialnego naukowca oraz jego autystycznego wnuka będą trwały nieprzerwanie przez kolejne 20 lat. I bardzo dobrze – dawno nie widziałem tak błyskotliwej i absurdalnej animacji (no, może poza Wodogrzmotami Małymi).

Wideo zza kulis Ricka i Morty’ego:

ZOBACZ TAKŻE: Tom Cruise skoczył z 8000 metrów! Ależ materiał zza kulis nowego Mission: Impossible