Home Newsy Rojst: gdzie oglądać online? Nowy polski serial kryminalny

Rojst: gdzie oglądać online? Nowy polski serial kryminalny

Rojst: gdzie oglądać online? Nowy polski serial kryminalny

Rojst to nowy polski serial kryminalny z gwiazdorską obsadą. Całość zapowiada się niezwykle ciekawie. Gdzie można serial oglądać online?

O czym jest serial Rojst?

Lata 80. w Polsce – sam środek ponurego krajobrazu pomiędzy stanem wojennym a Okrągłym Stołem. W niedużym, zapomnianym mieście gdzieś na południowym zachodzie Polski dochodzi do brutalnego podwójnego morderstwa: młodej prostytutki i miejscowego komunistycznego działacza. W tym samym czasie samobójstwo popełnia również para nastolatków. W miejscowej gazecie o morderstwie ma napisać Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), doświadczony, nieco zgorzkniały dziennikarz. Jednocześnie w tej samej redakcji zatrudnia się młody redaktor, Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) – syn wysoko postawionego działacza partyjnego. Rozpoczyna na własny rachunek dziennikarskie śledztwo. Im bardziej angażuje się w sprawę, tym głębiej grzęźnie w tytułowym rojście – bagnie, z którego trudno się wydostać.

Twórcy serialu Rojst

Reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego razem z Kasprem Bajonem jest Jan Holoubek, operatorem Bartek Kaczmarek.

Kto gra główne role w Rojst?

W serialu Rojst możemy zobaczyć takich aktorów jak Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Zofia Wichłacz, Agnieszka Żulewska i Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Piotr Fronczewski i Wojciech Machnicki.

Zwiastun serialu Rojst

Rojst: gdzie oglądać serial online?

Serial można oglądać online wyłącznie w Showmax. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, następnie całość jest płatna miesięcznie za 19,90 zł. Każdy nowy odcinek dostępny będzie co niedzielę.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *