Home Newsy Seria niefortunnych zdarzeń – serial: gdzie oglądać online?

Seria niefortunnych zdarzeń – serial: gdzie oglądać online?

Seria niefortunnych zdarzeń – serial: gdzie oglądać online?

O czym jest i gdzie można oglądać online serial Netflixa – Seria niefortunnych zdarzeń, w którym główną rolę gra Neil Patrick Harris?

O czym jest Seria niefortunnych zdarzeń?

Oparty na serii książek Lemony’ego Snicket’a (czyli Daniela Handlera), które zyskały miano światowego bestsellera. W serialu występuje laureat Emmy i Tony Award – Neil Patrick Harris. Seria Niefortunnych Zdarzeń przedstawia dramatyczną historię sierot Baudelaire – Wioletki, Klausa i Słoneczka, będących pod opieką złego wuja – Hrabiego Olafa, który posunie się do okropnych rzeczy, aby dobrać się do ich majątku. Za każdym razem rodzeństwo musi spróbować przechytrzyć Olafa, udaremniając jego przebiegłe plany i ciągłe zmiany wizerunku, aby odkryć wskazówki związane ze śmiercią rodziców.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze wiktoriańskie seriale

Kto występuje w serialu?

W serialu występują: Neil Patrick Harris (Hrabia Olaf), Patrick Warburton (Lemony Snicket), Joan Cusack (sędzia Strauss), Malina Weissman (Wioletka Baudelaire) oraz Louis Hynes (Klaus Baudelaire).Producentami wykonawczymi są laureaci Emmy Award – Barry Sonnenfel oraz Daniel Handler.

Zwiastun serialu Netfliksa

Seria niefortunnych zdarzeń – gdzie oglądać online?

Seria niefortunnych zdarzeń można oglądać na platformie Netflix. Dostępny jest pełny sezon składający się z ośmiu odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze mniej znane seriale kryminalne

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *