Home Newsy Serial Geniusz: Einstein – kiedy premiera? Zobacz zwiastuny

Serial Geniusz: Einstein – kiedy premiera? Zobacz zwiastuny

Serial Geniusz: Einstein – kiedy premiera? Zobacz zwiastuny

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć serial poświęcony życiu Alberta Einstein. Kiedy premiera? Sprawdźcie również pierwsze zwiastuny.

O czym będzie serial Geniusz: Einstein?

W serii Geniusz: Einstein widzowie prześledzą losy obdarzonego niezwykłą wyobraźnią i buntowniczą naturą pracownika urzędu patentowego, który po skończeniu studiów bezskutecznie ubiegał się o posadę nauczyciela i próbował napisać doktorat, by w późniejszych latach odkrywać tajemnice atomu i wszechświata. Każdy kolejny epizod będzie omawiać wybitne osiągnięcia naukowe Einsteina i jego burzliwe życie osobiste. Pierwsza część telewizyjnej antologii Geniusz: Einstein jest adaptacją głośnej biografii Einstein. Jego życie, jego wszechświat.

Kto wcieli się w Alberta Einsteina?

W rolę naukowca we wczesnej młodości wcielił się Johnny Flynn, zaś dojrzałego Einsteina gra Geoffrey Rush. Obok Rusha i Flynna w serii wystąpią m.in. Emily Watson, Michael McElhatton, Seth Gabel, Samantha Colley, Richard Topol i Vincent Kartheiser. Pierwszy odcinek serii zostanie wyreżyserowany przez Rona Howarda.

Pierwszy zwiastun serialu Geniusz: Einstein
Specjalny spot przygotowany na Super Bowl

Kiedy premiera serialu Geniusz?

Premiera serii Geniusz: Einstein odbędzie się w Polsce oraz 171 krajach na całym świecie, w 45 wersjach językowych, w niedzielę 23 kwietnia 2017 roku w National Geographic.

ZOBACZ TAKŻE: Mars: takiego serialu SF jeszcze nie było. Co warto o nim wiedzieć?