Home Newsy Disney i Marvel potwierdzają: Loki otrzyma swój serial. Powstanie również film o Czarnej Wdowie

Disney i Marvel potwierdzają: Loki otrzyma swój serial. Powstanie również film o Czarnej Wdowie

Disney i Marvel potwierdzają: Loki otrzyma swój serial. Powstanie również film o Czarnej Wdowie

Loki otrzyma swój własny serial. Ponadto trwają prace nad filmem o Czarnej Wdowie. Produkcje Marvela mają trafić na nową platformę VOD Disney+ oraz na ekrany kin.

Walt Disney otwiera własną platformę VOD. Jej produkcje oryginalne mają szansę zagrozić dotychczasowym serwisom streamingowym. Disney posiada prawa do najpopularniejszych franczyz w historii kina: snuje opowieści z odległej galaktyki oraz ratuje Ziemię wraz z superbohaterami kinowego uniwersum Marvela. Niedawno dowiedzieliśmy się, że serwis nazwany zostanie Disney+. Wśród zapowiedzianych oryginalnych produkcji znalazł się pierwszy aktorski serial z wszechświata Gwiezdnych Wojen, The Mandalorian. Dodatkowo Disney we współpracy z Marvel Studios zrealizuje serial o Lokim oraz długo oczekiwany film o Czarnej Wdowie.

To pewne! Loki otrzyma swój własny serial

Widzowie mogli być przerażeni po opuszczeniu seansu Avengers: Wojna bez granic. (SPOILER) w pierwszych minutach filmu potężny Thanos uśmiercił najpopularniejszego antybohatera MCU. Lądując na statku kosmicznym Asgardian, zabił przyrodniego brata Thora. W przeciwieństwie do innych osób, które pożegnały się z życiem w niedawnym widowisku, śmierć Lokiego wydaje się permanentna. Na szczęście antybohater dostąpił właśnie zaszczytu posiada własnego serialu, osadzonego w uniwersum MCU. Wiadomość została oficjalnie potwierdzona przez przedstawicieli Disneya. Oczywiście, w boga z nordyckiej mitologii wcieli się Tom Hiddlestone.

Ciekawi mnie, czy Loki poradzi sobie w solowej produkcji bez przyrodniego brata, Thora. Oczywiście, podejrzewam że Gromowładny pojawi się w serialu (chociaż w odcinku pilotażowym albo w finale). Dotychczas w filmach dwie postacie bezbłędnie dopełniały się ze sobą. Równocześnie mam nadzieję, że historia Lokiego osadzona zostanie w konwencji fantasy, dobrze znanej z komiksów.

Pogłoski wskazują, że własny serial może otrzymać jeszcze Scarlet Witch, Falcon, Zimowy Żołnierz oraz Nick Fury. Informacje nie zostały potwierdzone przez The Walt Disney Company.Powstanie film o Czarnej Wdowie

Również Czarna Wdowa w końcu doczekała się własnego filmu. Projekt od dłuższego czasu znajdował się na biurkach Marvel Studios. Tym razem mówi się o produkcji kinowej, wchodzącej w skład 4. fazy MCU. Widowisko ma być rzekomo prequelem, przedstawiającym genezę Czarnej Wdowy – tytuł pokaże, w jaki sposób kobieta zdobyła status super-szpiega. Akcja częściowo osadzona zostanie w ZSRR.

That Hashtag Show opublikował również informacje, związane z postaciami, które rzekomo wystąpią w filmie. Antagonistą zostanie mężczyzna w wieku ok. 40 lat. Obok niego pojawi się poboczny złoczyńca: trwają poszukiwania 50-letniej aktorki, która miałaby zagrać bezwzględną i zgorzkniałą postać. Możliwe, że chodzi o rosyjską nauczycielkę Czarnej Wdowy. Superbohaterka będzie posiadała czwórkę sojuszników – niestety, każdy z nich okaże się w końcu podwójnym agentem. Studio poszukuje aktorki, która wcieli się w zabójczynię (bohaterka opisywana jest nawet, jako „kobieta Bond”), a także aktora z Afryki, Bliskiego Wschodu albo Indii. Dwie kolejne postacie mają zostać obsadzone przez mężczyzn w wieku 50-60 lat. Szykuje się pokaźne kino szpiegowskie na miarę Atomic Blond. Z drugiej strony ostatnio otrzymaliśmy kilka felernych widowisk, których akcja skupiała się właśnie na wojowniczych kobietach-szpiegach (Czerwoną Jaskółkę oraz Dziewczynę w sieci pająka). Mam nadzieję, że przedstawiciele Marvela znów uraczą nas znakomitym kinem na miarę Czarnej Pantery.

Czarna Wdowa trafi na ekrany kin 6 maja 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Dwie nieżyjące postacie powrócą w Avengers 4. O kogo chodzi?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *