Home Newsy Serial o 17-letnim psychopacie lada moment. Ale to będzie pojechany serial… Kupujemy to!

Serial o 17-letnim psychopacie lada moment. Ale to będzie pojechany serial… Kupujemy to!

Serial o 17-letnim psychopacie lada moment. Ale to będzie pojechany serial… Kupujemy to!

W serwisie Netflix już niedługo pojawi sie nowy serial zatytułowany The End of the F***ing World. I jak wskazuje sam tytuł – to będzie z pewnością MOCNA rzecz!

O czym będzie The End of the F***ing World?

17-letni James uważa się za psychopatę. Nic dziwnego – jego celem w życiu jest znalezienie osoby odpowiedniej do zamordowania. Poznaje idealną ofiarę – zbuntowaną nastolatkę o imieniu Alyss. Ta jednak okazuje się równie mocno pokręcona. W wyniku splotu wydarzeń uciekają z domu, zaś James zaczyna coś odczuwać do dziewczyny…

Zwiastun The End of the F***ing World

Ten aktor ma szczęście do psychopatów…

Odtwórca głównej roli, czyli Alex Lawther, ma szczęście do pojechanych ról. Pamiętacie odcinek Shut Up and Dance z 3. sezonu Black Mirror? Tak, to właśnie on! To co, może kolejna rola jakiegoś psychopaty z Mindhunter?Będzie ostro? Jesteśmy (chyba) na tak!

Całość wydaje się być tak odjechana i szalona, że ciężko nam wyobrazić sobie serial w takiej konwencji. Ale z drugiej strony jesteśmy tak bardzo zaintrygowani scenariuszem i bohaterami, że z chęcią zobaczymy, jak się ta historia skończy. A premiera The End of the F***ing World już za moment – 8 odcinków pojawi się w piątek 5 stycznia.

ZOBACZ TAKŻE: A może osobny serial w uniwersum TEGO odcinka Black Mirror?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *