Home Newsy Serio, chcemy żeby nowy Predator się udał. Ale ten plakat wygląda dość marnie

Serio, chcemy żeby nowy Predator się udał. Ale ten plakat wygląda dość marnie

Serio, chcemy żeby nowy Predator się udał. Ale ten plakat wygląda dość marnie

Kampania promocyjna filmu The Predator nie nabrała jeszcze rozpędu, jednak to co do nas dociera, bardzo nas niepokoi. W sieci pojawił się plakat promocyjny z targów w Londynie i zupełnie do nas nie przemawia.

Zdjęcie plakatu zostało zrobione na targach Brand Licensing Europe Expo i nie wiadomo czy trafi w dobrej jakości do szerokiej publiczności. Może to i lepiej, bo całość nie powala. Błyskawice układające się w postać Predatora wygląda dość tandetnie. Zamysł minimalizmu niby jest spełniony – brak jakichkolwiek napisów, zaś wszystko opiera się na krajobrazie horyzontu, ale wygląda to najzwyczajniej w świecie (mówiąc kolokwialnie) biednie.

Pierwszy plakat The Predator:

The Predator pierwszy plakat

Wcześniejsze zdjęcia głównych bohaterów również nie wzbudziły entuzjazmu – szczególnie pierwsza fotka, która została bardzo chłodno przyjęta wśród fanów. Zdecydowanie lepiej postacie przedstawione były na drugim oficjalnym zdjęciu.

A co wy sądzicie o tym plakacie?

Mamy nadzieję, że mimo naszego sceptycznego podejścia, Shane Black zrobi mocne kino pełne napięcia i emocji. Premiera filmu The Predator zaplanowana jest na sierpień 2018 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Predator – to już 30 lat! Tego mogłeś nie wiedzieć o kultowym filmie SF