Home Newsy Six – serial: gdzie oglądać online?

Six – serial: gdzie oglądać online?

Six – serial: gdzie oglądać online?

O czym jest i gdzie można oglądać online serial Six? Przed Wami wszystko, co warto wiedzieć o nowym serialu HBO.

Six – o czym jest serial?

Nowoczesny i świetnie wyszkolony oddział żołnierzy do zadań specjalnych wyrusza z misją do Afganistanu. Zadaniem jego członków jest odszukanie i wyeliminowanie groźnego szefa afgańskich talibów, którego działania mają ogromny wpływ na destabilizację regionu. Sytuacja się komplikuje, kiedy wychodzi na jaw, że obywatel Stanów Zjednoczonych współpracuje z terrorystami.

Six – serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami

Six - serial: gdzie oglądać online?
Fot. HBO

Ośmioodcinkowy serial sensacyjny Six w sposób niezwykle realistyczny pokazuje obraz współczesnej wojny i jej uczestników. Twórcom udaje się wiernie i z dbałością o szczegóły pokazać codzienne życie żołnierzy – ich emocje, zmagania z rzeczywistością i zaangażowanie w sprawę. Scenariusz zainspirowany został prawdziwymi historiami oddziału Navy SEAL, które pokazują, jak skomplikowane jest ich życie zawodowe i prywatne, a także jak trudne decyzje dotyczące życia i śmierci muszą często podejmować. Jednocześnie jest to historia wyjątkowego braterstwa i męskiej przyjaźni w trudnych warunkach.

ZOBACZ TAKŻE: Tabu – serial: gdzie oglądać online?

Kto jest twórcą serialu Six?

Six - serial: gdzie oglądać online?
Fot. HBO

Six to serial autorstwa nominowanego do Oscara scenarzysty Williama Broylesa (Apollo 13, Castaway, Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej) i weterana wojennych operacji specjalnych, Davida Broylesa. Wśród reżyserów produkcji znalazła się m.in. nominowana do Oscara Lesli Linka Glatter (serial Homeland, Ray Donovan). W głównych rolach występują: Walton Goggins (Nienawistna ósemka), Barry Sloane (Noe: Wybrany przez Boga), Kyle Schmid (Śmiertelna odwilż) oraz Juan Pablo Raba (serial Narcos). Serial wyprodukowany przez A+E Studios we współpracy z Weinstein Television.

Six – serial: gdzie oglądać online?

Serial Six można oglądać online w HBO GO. Premierowy odcinek dostępny jest od 19 stycznia, dzień po amerykańskiej premierze. Kolejny odcinek pojawiać się będzie co tydzień.

ZOBACZ TAKŻE: Pakt – 2. sezon: gdzie oglądać za darmo i online?

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *