Home Newsy Sonic The Hedgehog naprawiony! Nowy wygląd postaci jest idealny

Sonic The Hedgehog naprawiony! Nowy wygląd postaci jest idealny

Sonic The Hedgehog naprawiony! Nowy wygląd postaci jest idealny

Pół roku zajęło naprawianie Sonica. Nowy wygląd postaci jest idealny – zamiast humanoidalnych ciągotek, twórcom udało się uchwycić esencję wizerunku superszybkiego jeża. Odświeżony bohater gier wideo zadebiutował w nowym zwiastunie filmu Sonic. Szybki jak błyskawica.

Chyba nie muszę przypominać afery, która wybuchła wraz z premierą pierwszego zwiastuna Sonic. Szybki jak błyskawica. Z niewiadomych nikomu przyczyn, twórcy kinowego widowiska zrezygnowali z animowanego wizerunku tytułowego bohatera na rzecz bardziej humanoidalnej postaci. Dlaczego? Nie wiadomo. Znane nam są jedynie reakcje widzów na całym świecie. Z dnia na dzień sieć wypełniła się memami, wyśmiewającymi wygląd kinowego Sonica. Twórcy nie mieli wyjścia – wrócili do studia i na nowo zabrali się za wprowadzenie efektów komputerowych do nadchodzącego filmu. Tym razem w taki sposób, aby fani w końcu poczuli się usatysfakcjonowani.

Sonic The Hedgehog – zwiastun i nowy wygląd postaci:

Sonic The Hedgehog wygląda świetnie!

Sonic w końcu wygląda świetnie! Twórcy nawiązali do ikonicznego wizerunku bohatera z gier wideo, równocześnie dodając kilka elementów, które nadają mu wiarygodności w świecie ludzi. Doskonałym rozwiązaniem okazało się pokrycie ciała niebieskiego jeża przyjemnym futerkiem. Aerodynamiczna postura stworka również spełnia swoje zadania w wykreowaniu wrażenia szybkiego biegu. Ten zwiastun naprawdę zachęcił mnie do wizyty w kinie na nowym Sonicu. Tym bardziej, że twórcy wielokrotnie nawiązali w nim do świetnych gier studia SEGA.

Oprócz niebieskiego jeża, w zapowiedzi widać również Jima Carreya jako podłego doktora Robotnika. Aktor bawi się rolą, nawiązuje do wodewilowej gry ze swoich najbardziej ikonicznych filmów. Przede wszystkim pasuje do lekkiego tonu widowiska.

Sonic The Hedgehog – obsada i twórcy:

Reżyserem widowiska został Jeff Fowler, wcześniej odpowiedzialny za powstanie efektów specjalnych do filmu Gdzie mieszkają dzikie stwory. Za scenariusz odpowiadają:

  • Josh Miller (Szalony akademik);
  • Patrick Casey (12 Deadly Days);
  • Oren Uziel (Paradoks Cloverfield).

W obsadzie Sonic. Szybki jak błyskawica wystąpią:

  • Jim Carrey (Maska) jako Doktor Ivo Robotnik;
  • James Marsden (Westworld) jako Tom Wachowski;
  • Neal McDonough (Arrow) jako Major Bennington;
  • Ben Schwartz (BoJack Horseman) jako Jeż Sonic (głos);
  • Lee Majdoub (Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego) jako Agent Stone;
  • Adam Pally (Iron Man 3) w nieznanej roli;
  • Tika Sumpter (Plotkara) w nieznanej roli.

Sonic The Hedgehog – pierwszy zwiastun:

Sonic The Hedgehog – premiera

Polska dystrybucja przetłumaczyła tytuł Sonic The Hedgehog jako Sonic. Szybki jak błyskawica. Widowisko zadebiutuje na ekranach polskich kin 28 lutego 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE: To najlepsze wideo, jakie dziś zobaczycie. Potężny Świeżak atakuje Warszawę!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *