Home Newsy Specjalne ulotki dla widzów Ostatniego Jedi. Niektórzy nie zrozumieli jednej ze scen…

Specjalne ulotki dla widzów Ostatniego Jedi. Niektórzy nie zrozumieli jednej ze scen…

Specjalne ulotki dla widzów Ostatniego Jedi. Niektórzy nie zrozumieli jednej ze scen…

W filmie Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi pojawiła się scena, w której ludzie totalnie nie zrozumieli przekazu. Niektóre kina postanowiły zamieścić specjalne ogłoszenie. SPOILERY!

To jedna z najmocniejszych scen filmu

Jedną z najbardziej efektownych scen w filmie Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest samobójczy atak wykonany przez Wice-Admirał Holdo (Larua Dern), która poświęca swoje życie, aby uratować pozostałych członków Rebelii. Gdy dochodzi do zniszczenia ogromnego Niszczyciela floty Najwyższego Porządku, wszystko zostaje wyciszone, nadając samej scenie niesamowicie emocjonalnego wyrazu.

Ludzie nie zrozumieli…

Tymczasem wielu widzów totalnie nie zrozumiało takiego zabiegu, myśląc że to błąd techniczny. Sieć kin AMC Theaters postanowiła zamieścić specjalne notatki informujące, że to nie jest problem z dźwiękiem, lecz zamierzony zabieg reżyserski. Dochodzą do nas również głosy, że tego typu informacje znajdują się w kinach Helios w Polsce.
Ciężko nam uwierzyć, że ktoś nie potrafił zrozumieć tak zrealizowanej sekwencji, ale z drugiej strony – ktoś potrafił na naszej sali kinowej przed seansem wykrzyczeć olbrzymi spoiler dotyczący filmu, więc w sumie już nic nas nie zdziwi.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda nowy Han Solo i jego ekipa. To jakiś żart?