Home Newsy Spotkanie obsady Władcy Pierścieni po latach. Postanowili odegrać kultową scenę. Ale w jaki sposób!

Spotkanie obsady Władcy Pierścieni po latach. Postanowili odegrać kultową scenę. Ale w jaki sposób!

Spotkanie obsady Władcy Pierścieni po latach. Postanowili odegrać kultową scenę. Ale w jaki sposób!

Niedawno obchodziliśmy 15-lecie Władcy Pierścieni. Aktorzy z trylogii Petera Jacksona wciąż lubią spotkać się we wspólnym gronie. I dobrze się bawili odgrywając słynne scenki.

To bez wątpienia jedna z najlepszych serii w historii filmów fantasy i nie tylko. Wielka przygoda rozpoczęła się w grudniu 2001 roku – ponad 15 lat temu. Praca nad filmami była bardzo długa i żmudna, jednak Peter Jackson wraz z ekipą świetnie się mimo wszystko bawili. Udowadniają to zabawne zdjęcia zakulisowe.

Elijah Wood, Viggo Mortensen, Dominic Monaghan, Orlando Bloom i Billy Boyd spotkali się z okazji rocznicy i postanowili odegrać scenę, w której Drużyna Pierścienia zostaje zaatakowana w Morii przez orków i trole. Tyle tylko, że tutaj zamiast mieczy chwycili za… sztućce.

Dla przypomnienia, polecamy obejrzeć jeszcze raz słynną scenę z pierwszej części Władcy Pierścieni. A jeśli Wam mało, to sprawdźcie archiwalne zdjęcia Orlando Blooma, którymi aktor niedawno się pochwalił.To kiedy ponowny maraton Władcy Pierścieni?