Home Newsy Stranger Things 3. sezon: genialna polska zapowiedź nowych odcinków

Stranger Things 3. sezon: genialna polska zapowiedź nowych odcinków

Stranger Things 3. sezon: genialna polska zapowiedź nowych odcinków

Netflix słynie z oryginalnych zapowiedzi swoich produkcji. Niedawno w sieci zadebiutował materiał wideo, dedykowany wszystkim miłośnikom programu Nie do wiary. Zobaczcie zapowiedź 3. sezonu Stranger Things.

Pamiętacie Łukasza Jakóbiaka? Jak w 2017 roku próbował przekonać cały świat, że wystąpił w talk-show u Ellen? Wraz z premierą stand-upu popularnej scenarzystki, Netflix opublikował ciekawą zapowiedź programu w Polsce. Zagrała w nim aktorka, która wcześniej wystąpiła w „wizualizacji” Jakóbiaka. Na tym nawiązania do narodowych programów albo wpadek celebrytów się nie kończą. Netflix wyprodukował właśnie oryginalną zapowiedź 3. sezonu Stranger Things. To gratka dla miłośników programu Nie do wiary.

3. sezon Stranger Things w programie Nie do wiary!

Krótka notka do wszystkich przedstawicieli pokolenia Z: Nie do wiary to magazyn telewizyjny zajmujący się zjawiskami nadprzyrodzonymi, niewyjaśnionymi historiami z przeszłości, oraz przepowiedniami przyszłości. Był emitowany w latach 1996-2007 na TV Wisła oraz TVN.

Netflix Polska zdecydował się bazować na tęsknocie Polaków za programem, równocześnie zapowiadając serial oryginalny platformy, który w całości opiera się na nostalgii za latami 80. Proszę państwa, oto Maciej Trojanowski reklamuje 3. sezon Stranger Things oraz streszcza fabułę poprzednich odcinków:Stranger Things 3. sezon: fabuła

Fabuła 3. sezonu pozostaje nieznana. Twórcy zapoznali nas jedynie ze zwiastunem oraz krótkim materiałem wideo. Nie wiadomo, jakie niebezpieczeństwo będzie tym razem czyhało na głównych bohaterów. Bracia Duffer podkreślają, że w nowych odcinkach chcieli odciąć się od alternatywnego wymiaru oraz grasujących w nim potworów. Maciej Trojanowski powiedział w powyższym materiale zupełnie coś innego. Akcję osadzono latem, dzięki czemu nadchodzący sezon będzie wyróżniał się od pozostałych.

David Harbour zauważył, że w nowych odcinkach szykuje się coś straszniejszego od potworów!

Stranger Things 3. sezon — zwiastun:

Stranger Things: książka i komiks powiększają uniwersum

W oczekiwaniu na nowe epizody serialu miłośnicy mogą sięgnąć po książkę Stranger Things: Mroczne umysły. To prequel wydarzeń z telewizyjnego wydania Stranger Things, który przybliża czytelnikom postać matki Eleven. Ukazał się również komiks Stranger Things: Po drugiej stronie. Historia prezentuje losy Willa, przebywającego w równoległym wymiarze w trakcie wydarzeń z pierwszego sezonu. Obie pozycje są już dostępne na polskim rynku.

Najzagorzalsi fani serialu mogą też nabyć kolekcjonerski zestaw klocków LEGO Stranger Things „Druga Strona” (75810) za „jedyne” 900 zł.

Stranger Things 3. sezon: data premiery

3. sezon Stranger Things zadebiutuje na platformie Netflix 4 lipca 2019 roku. Twórcy zapowiadają, że serial będzie składał się z około pięciu sezonów.

ZOBACZ TAKŻE: Twórcy Stranger Things oskarżeni o plagiat. A mnie dziwi, że komuś się chciało robić „aferę”